Renault Megane I 1,6

Renault Megane I 1,6

15 Wrz 2016, 21:04

Hej, obejrzałem golfa o którym wspominałem w ostatnim temacie, ale pomimo zachwaleń sprzedającego ZNAJOMEGO, był w stanie blacharskim no.. do dupy :) Co sądzicie o tej megance? Mam zamiar jutro dzwonić i pojechać obejrzeć, ale jest jedna rzecz która mi się nie podoba.

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane ... yyJZD.html

Otóż jest takie coś:
Image

Czy to jest dziura?
Proszę o opinie Wasze, dzięki.
Cooxez
Nowicjusz

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 20 01 2015
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Nie mam

Re: Renault Megane I 1,6

16 Wrz 2016, 09:44

Musisz być przygotowany na to że w tych Meganach ruda to chleb powszedni. Jeśli nawet to jest dziura to jest ona na błotniku a błotnik to element wymienny :ok:
Ogólnie facet to handlarz wiec ideału się nie spodziewaj..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006