Renault Megane I 1,6

Renault Megane I 1,6

15 Wrz 2016, 21:04

Hej, obejrzałem golfa o którym wspominałem w ostatnim temacie, ale pomimo zachwaleń sprzedającego ZNAJOMEGO, był w stanie blacharskim no.. do dupy :) Co sądzicie o tej megance? Mam zamiar jutro dzwonić i pojechać obejrzeć, ale jest jedna rzecz która mi się nie podoba.

[link wygasł]

Otóż jest takie coś:
Image

Czy to jest dziura?
Proszę o opinie Wasze, dzięki.
Cooxez
Nowicjusz

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 20 01 2015
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Nie mam

Re: Renault Megane I 1,6

16 Wrz 2016, 09:44

Musisz być przygotowany na to że w tych Meganach ruda to chleb powszedni. Jeśli nawet to jest dziura to jest ona na błotniku a błotnik to element wymienny :ok:
Ogólnie facet to handlarz wiec ideału się nie spodziewaj..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...
    Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Terrano
      Summer Cars Party 2010
      Ford T, 1920 rok
      Audi Media TV - przedpremierowy pokaz nowego Audi