Renault Megane I 1,6

Renault Megane I 1,6

15 Wrz 2016, 22:04

Hej, obejrzałem golfa o którym wspominałem w ostatnim temacie, ale pomimo zachwaleń sprzedającego ZNAJOMEGO, był w stanie blacharskim no.. do dupy :) Co sądzicie o tej megance? Mam zamiar jutro dzwonić i pojechać obejrzeć, ale jest jedna rzecz która mi się nie podoba.

[link wygasł]

Otóż jest takie coś:
Image

Czy to jest dziura?
Proszę o opinie Wasze, dzięki.
Cooxez
Nowicjusz

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 20 01 2015
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Nie mam

Re: Renault Megane I 1,6

16 Wrz 2016, 10:44

Musisz być przygotowany na to że w tych Meganach ruda to chleb powszedni. Jeśli nawet to jest dziura to jest ona na błotniku a błotnik to element wymienny :ok:
Ogólnie facet to handlarz wiec ideału się nie spodziewaj..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Vision EfficientDynamics 2009 BMW Vision EfficientDynamics 2009
    BMW Vision EfficientDynamics łączy w sobie futurystyczny, aerodynamiczny design nadwozia z wysoką wydajnością paliwową i ekologiczną. We wnętrzu konceptu po raz pierwszy zastosowano technikę warstwową. Dzięki wykorzystaniu ...
    Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kaski dla pilota i kierowcy rajdowego
      Fiat Freemont
      Track Day 23.03.2104, dziecko
      Lamborghini Gallardo, czarny mat