Renault Megane I Cabrio - Karmann pytanie

Renault Megane I Cabrio - Karmann pytanie

10 Wrz 2010, 20:56

Witam,
planuje kupić sobie niedrogi dosyć mlodziezowy samochód mianowicie Renault Megane I Carbio - Karmann benzyna 1.6 116 KM (gdyby ktos nie wiedzial chodzi o cabrio z ta szmata na dachu)
I jako ze bedzie to moj pierwszy samochod, chcialbym zeby nadal sie do jazdy w kazdych warunkach i tu pojawia sie moje pytanie na temat jego :
- jak to jest z dachami w kabrio typu karmann, z tymi szmatami - czy w zime mozna bez problemu jezdzic takim samochodem ? trzyma ciepelko przy ogrzewaniu? szmata nie peka na zimnie ? nie przecieka ? podczas gdy pada deszcz mozna oszalec od dzwieku gdy krople dudnia o szmate na dachu ?
ponadto chcialem zapytac czy ktos wie jak wyglada sprawa z ich ekonomicznoscia ? gdyz wiadomo jako mlody student wolalbym aby "jezdzil niezle, palac malo"
ponadto o ile sie nie myle sa dwie wersje tych megane cabrio ? z siedzeniami z tylu i bez ? zgadza sie ?

z gory dziekuje za info, zwlaszcza zastanawia mnie jak wyglada sprawa z tym dachem podczas zimy, czy mozna uzytkowac czy trzeba garazowac az do letniego sezonu
pozdrawiam!

[ Dodano: 12 Wrzesień 2010, 13:50 ]
bump
naprawde nikt nie mial do czynienia z samochodem cabrio typu karmanna ? nie chodzi jedynie mi o renault, ale o mk np, jakiegokolwiek ze szmata na dachu, jak sie sprawowal w zime czy dalo sie nim jezdzic czy jedynie garazowac kilka miesiecy ......
stoma20
Nowicjusz

Miejscowość: torun

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jaguar s-type, wnętrze, drewno, deska rozdzielcza
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Mazda MX-5 Spring Edition 2011, 1
      Seat Alhambra