Renault Megane I Facelifting Coupe Warto?

Renault Megane I Facelifting Coupe Warto?

21 Lut 2011, 15:35

Witam.
Potrzebuję porady, opinii itp odnośnie Renault Megane 1 po faceliftingu w wersji Coupe.
Strasznie mi się to auto podoba. Problem w tym że słyszałem za dużo negatywnych opinii o nich. Interesowałby mnie głównie silnik 2.0 16v. 140 Koni to w sumie wystarczająco. Jak nie z tym silnikiem to z jakim innym w miarę niezawodnym? ale takim który również ma moc bo 90KM to nie moc dla mnie [każdy ma swoje upodobania]. CO odnośnie diesli?
reckos
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili