Renault Megane I

Renault Megane I

24 Sie 2010, 09:20

Witam!
Może ktoś mi pomoże otóż mam uzbierane troszkę pieniedzy na mój pierwszy samochód przebierałam w ofertach niczego nie znajdę do 6 tys zł żeby wyglądało zarówno na zewnątrz jak i w środku jedyne co mi się spodobało to właśnie renault na początku chciałam lagune niestety nigdzie nie znalazłam z małym silnikiem w dodatku z gazem więc zdecydowałam sie na megane I z 1998 r. zadbana z tego co widziałam na zdjęciach oczywiscie przed zakupem sprawdzę w najblizszym warsztacie bo to sa ciezko zaronbione pieniądze ale czy ktoś może wypowiedziec się na ten temat jak sprawuje się taka megane?
czy bardzo się psuje oczywiscie licze się z tym ze nie bede jeździła taką jaką kupie w sensie ze nic w nią nie włożę ale jak te samochody się sprawują prosze o jak najszybszą odpowiedź dziękuję dla ułatwienia podam maila żeby ktoś mógł mi bezpośrednio pomóc
klara22111@wp.pl
Dziękuję

[ Dodano: 24 Sierpień 2010, 10:49 ]
[link wygasł]
to jest ten samochód
Ewelina1122
Początkujący

Miejscowość: Koszalin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan GTR, bok
      Mazda MX-5 Summer Edition, wnętrze
      Honda CBR Fireblade, 3
      Samochód do off-road'u, 2