Renault megane - nie zapala

Renault megane - nie zapala

28 Lip 2010, 15:02

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy topic także prosze o wyrozumiałość .
Problem mam taki, że gdy pada deszcz ciągiem przez, np. 2 dni co ma miejsce od wczoraj, auto za cholere nie chce wystartować. Tak jakby gdzieś sie dostawała wilgoć czy coś. Kable były wymieniane, odwiedziłem niezliczoną liczbe mechaników i każdy wiedział na swój sposób co dolega mojemu samochodowi co więcej każdy to naprawiał !! no niestety przy każdym kolejnym deszczu działo sie to samo. Jak już po 20 minutach męczenia akumulatora auto jakimś cudem zapali to potrafi go zgasić energiczne najechanie na byle jaką kałużę. Dosyć uciążliwa kwestia, ma ktoś jakiś pomysł ? heeeeelp
HeXioR
Nowicjusz

Miejscowość: sosnowiec

Re: Renault megane - nie zapala

26 Sie 2010, 15:16

Moja znajoma w Renault 19 miała taki problem,postało na mokrej trawie i już nie zapaliło.Wziąłem ją na hol,delikatnie oczywiście(pasek rozrządu),samochód zapalił dopiero po kilku kilometrach holu,odjechała do Katowic,potem problem się powtórzył.Pytałem co było powodem,ona niestety się nie zna,wymienili w serwisie jakąś część elektroniczną,wilgoć była powodem a cześć miała przebicie,nie mam pojęcia co było powodem.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód