Renault Megane radio i wpisanie kodu

[Renault Megane] radio i wpisanie kodu

21 Sie 2007, 15:53

Mam Radio Philpsa w Reno Megane rocznik 1998 silnik 1.9 diesel.
Rozładował mi sie akumulator co doprowadziło do rozkodowania Radia. Mam kod ale nie mam pojęcia jak je zakodować próbowałem wile razy i na różne sposoby nic nie pomaga proszę o pomoc
mat1991rix
Nowicjusz

Re: Renault Megane

21 Sie 2007, 22:00

hej!

nieststy nie pomoge Ci w sprawie kodu do radia...
ale jezeli mozna to podepne sie z pytaniem. Prawdopodobnie posiadam podobne radio w swoim Megane (1,4ccm 1996, wersja Paris). Wszystko dziala pieknie oprocz kaset :( Czy probowal ktos z Was wymontowac to radio i probowac samemu kasety naprawiac?
albo czy istnieje jakas mozliwosc wymontowania tego radia seryjnego i zanabycia innego droga kupna?

z gory dziekuje
pozdrawiam serdecznie

Wonski
Wonski
Nowicjusz

Miejscowość: Belfast
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM
    Model ADAM wprowadza do segmentu A docenianą już filozofię projektowania firmy Opel, polegającą na "łączeniu artystycznego kunsztu z niemiecką precyzją ". Opel ADAM - w przeciwieństwie do pojazdów firm konkurencyjnych ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rowery retro
      Mercedes-Benz SSK 1928 rok
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Toyota FCV-R