Renault Megane radio i wpisanie kodu

[Renault Megane] radio i wpisanie kodu

21 Sie 2007, 15:53

Mam Radio Philpsa w Reno Megane rocznik 1998 silnik 1.9 diesel.
Rozładował mi sie akumulator co doprowadziło do rozkodowania Radia. Mam kod ale nie mam pojęcia jak je zakodować próbowałem wile razy i na różne sposoby nic nie pomaga proszę o pomoc
mat1991rix
Nowicjusz

Re: Renault Megane

21 Sie 2007, 22:00

hej!

nieststy nie pomoge Ci w sprawie kodu do radia...
ale jezeli mozna to podepne sie z pytaniem. Prawdopodobnie posiadam podobne radio w swoim Megane (1,4ccm 1996, wersja Paris). Wszystko dziala pieknie oprocz kaset :( Czy probowal ktos z Was wymontowac to radio i probowac samemu kasety naprawiac?
albo czy istnieje jakas mozliwosc wymontowania tego radia seryjnego i zanabycia innego droga kupna?

z gory dziekuje
pozdrawiam serdecznie

Wonski
Wonski
Nowicjusz

Miejscowość: Belfast
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód