Renault Megane RS/GT

Renault Megane RS/GT

05 Wrz 2016, 11:06

Założyłem nowy temat bo już po prostu można powiedzieć że wybrałem samochód jaki będę chciał kupić, tylko miałbym parę pytań, może ktoś ma jedził i mógłby doradzić.
Czy wersja RS 260 konna nadaje się do codziennej jazdy chodzi mi głownie o zawieszenie, oglądałem wersje RS Trophy w jakimś programie i tam zawieszenie ponoć jest bardzo ale to bardzo twarde.
Czy w zwykłej wersji RS też jest takie?
Jeśli chodzi o eksplatację, to wiąże się to z duży wyższymi kosztami?
Oleje itd. wymienia się jak w zwykłej wersji czy częściej ?
Czy taki silnik renault 2.0 turbo doładowany jest godny polecenia czy wytrzymuje dużo kilometrów czy jak silniki TSI?
Jest też wersja gt 220 konna czy to ten sam silnik tylko z mniejszą ilością koni?

@ Paliwo 95 czy 98?
Noname93
Nowicjusz

Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Kia pro ceed
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda S781 Favorit, przód
      Publiczność na ASTW 2014
      Zardzewiały Fiat 126p
      Trzy modele Golfa - Variant, Sportsvan i popularny Hatchback