Renault Megane Sedan

Renault Megane Sedan

02 Sty 2010, 13:19

[link wygasł]

[link wygasł]

Mam pytanie odnoścnie tych samochodów.... Czy one nie są za tanie ?? mam zamiar kupić megane Sedan do 25.000 zł i nie wiem czy opłaca się .... Czy są awaryjne i czy części są tanie??
didier1et
Nowicjusz

Miejscowość: Tychy

Re: Renault Megane Sedan

03 Sty 2010, 10:34

Dwaj moi bracia mają te samochody,jeden ma 1.5 diesel,jeździ dużo już 3 rok,żadnej awarii!Drugi skuszony mega zadowoleniem brata kupił sobie benzynkę 1.4 (tańsza),jest zadowolony,jeździ około roku. Diedier, te samochody są po prostu dosyć tanie,dlaczego tak jest?!No wiesz Francuz,wsiądziesz i ruszysz to jeszcze bardziej będziesz się zastanawiał dlaczego takie tanie, ale nie zawracaj sobie głowy takimi pytaniami,nie ma żadnego haczyka.Za VW-agena musiałbyś zapłacić dużo więcej!Jeśli kupisz Diesla to pamiętaj tylko paliwo klasy premium i dbaj o turbinkę jak należy i nie wykorzystuj możliwości tego samochodu na maksa,brat jeździ majestatycznie( tak jak powinno się jeździć tak naprawdę nowoczesnymi dieslami common rail) i tego samochodu nie zajeździ :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód