Renault Megane

Renault Megane

05 Paź 2010, 07:17

witam mam problem w czasie jazdy zapalają mi się kontrolki oleju, akumulatora i wody... czyli tak samo jak włączam zapłon - po chwili daje gazu samochód szarpnie i jedzie dalej - kto może mi pomóc? Co to może być?? czy coś się dzieje z samochodem??
Proszę o odpowiedź dziękuję...
Ewelina1122
Początkujący

Miejscowość: Koszalin

Re: Renault Megane

06 Paź 2010, 09:59

Jeżeli w momencie jak te kontrolki się zaświecają, silnik gasnie na chwilkę, a jak piszesz po dodaniu gazu szarpnie i jedzie dalej i kontrolki gasną, to problem może leżeć w stacyjce.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi R18 ultra, 24 godzinny wyścig Le Mans, 3
      Rury dolotowe, elastyczne łączniki, części
      SEAT Altea XL, przód
      Auto City - miasto marek grupy Volkswagen