Renault Megane

Renault Megane

05 Paź 2010, 08:17

witam mam problem w czasie jazdy zapalają mi się kontrolki oleju, akumulatora i wody... czyli tak samo jak włączam zapłon - po chwili daje gazu samochód szarpnie i jedzie dalej - kto może mi pomóc? Co to może być?? czy coś się dzieje z samochodem??
Proszę o odpowiedź dziękuję...
Ewelina1122
Początkujący

Miejscowość: Koszalin

Re: Renault Megane

06 Paź 2010, 10:59

Jeżeli w momencie jak te kontrolki się zaświecają, silnik gasnie na chwilkę, a jak piszesz po dodaniu gazu szarpnie i jedzie dalej i kontrolki gasną, to problem może leżeć w stacyjce.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe
    Moc 221 kW (300 KM) i moment obrotowy 380 Nm, sprint od zera do 100 km/h w pięć sekund – nowe Audi S3 Sportback oferuje najlepsze osiągi w swojej klasie. Charakteryzuje się też wzorcową efektywnością: silnik 2.0 TFSI ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trike z silnikiem Audi
      Modele RC
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Trial Lędziny 2014 czerwiec