Renault Megane

Renault Megane

12 Kwi 2011, 18:46

Czy uważacie ze Megane 3 jest dobrym autem? Jeszcze jakby był w gazie...
dominiqs
Początkujący

Miejscowość: Trzebnica

Re: Renault Megane

12 Kwi 2011, 19:25

Uważam renault za dobre autka miałem 1 i 2 ale 2 skonczylem na drzewie i potwierdzam bezpieczne:P Stereotypy ze francuskie to g...o są nieprawdziwe bynajmniej z moich doswiadzeń i choć z 3 nie miałem stycznosci fizycznej ani nikt ze znajomych nie miał ale mi sie podoba:)Ale gaz w megane 3 niewiem może i dobrze by się sprawował choć ja jestem zdania ze silniki 8v na gazie sa niezniszczalne reszta raczej sie poddaje po czasie
dankan20
Nowicjusz

Re: Renault Megane

13 Kwi 2011, 14:54

a jakie auta mają silniki 8V?
dominiqs
Początkujący

Miejscowość: Trzebnica
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Na światowej premierze modelu ADAM podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu zaprezentowane zostanie unikalne rozwiązanie, dostępne w wyposażeniu opcjonalnym nowego, niewielkiego samochodu Opla. Odwiedzający ...
    Samochody użytkowe Volkswagena z napędem na cztery koła Samochody użytkowe Volkswagena z napędem na cztery koła
    Marka Volkswagen Samochody Użytkowe od wielu lat oferuje wybrane modele z napędem na cztery koła 4MOTION, od tego roku w salonach dostępna jest pełna paleta produktów. Najdłuższej z napędem na cztery koła sprzedawany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Porsche 911 Turbo S, tył
      Ciężarówki terenowe w wyścigach równoległych, 3
      Michał Wiśniewski, Ferrari F355 Challenge