Renault Megane zapalniczka/transmiter

Renault Megane zapalniczka/transmiter

18 Lip 2011, 10:05

Witam, wczoraj po namowie kolegi kupiłem transmiter, mówił że tylko podłącze do zapalniczki i będzie wszystko ok, poszliśmy do jego auta włożył transmiter żebym zobaczył co i jak i faktycznie było ok, stwierdziłem że też mi się coś takiego przyda do słuchania mp3, kupiłem transmiter poszedłem do samochodu i nie mogę podłączyć do zapalniczki, tak jakby nie pasował(nie chce wejść do konca), wkładam go i nic nie zaskakuje, używałem nawet więcej siły, ale boję się że uszkodzę transmiter.

Proszę o jakieś info jeśli ktoś wie co jest przyczyną lub co źle robię

Pozdrawiam
Swidniczka
Obserwowany

Auto: Renault Megane

Re: Renault Megane zapalniczka/transmiter

23 Sie 2012, 21:53

Spróbuj włożyć coś innego do gniazda zapalniczki, pewnie jest uszkodzone.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

Re: Renault Megane zapalniczka/transmiter

06 Wrz 2012, 08:39

Prawdopodobnie tak,samo wejście/gniazdo zapalniczki jest uszkodzone i stąd te problemy. A sama zapalniczka działa jak włożysz? Sprawdź to.
Dbajoauto
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2007
Auto: BMW M3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód