Renault Modus - proszę o opinię

Renault Modus - proszę o opinię

26 Lut 2009, 19:51

Witam.

Co sądzicie o Modus diesel 1,5 dci ?? Podobno bardzo ekonomiczny, nie taki drogi. A jak z dynamiką ?? Słyszałem też że części są drogie. Jakie są wasze zdania ??

Pozdrawiam
luk_sky
Nowicjusz

Re: Renault Modus - proszę o opinię

26 Lut 2009, 20:34

Na temat Modusa mnie nic wiadomym nie jest natomiast silnika 1.5 dci ,tak!Bardzo oszczedne,wrazliwe na jakosc paliwa,awarie kosztowne,oszczednosci przepadają wtedy gdyz koszty ida w tysiace zł.Moj brat ma Megane 1.5dci,kupil ja przy przebiegu 120kkm,narazie nic sie nie dzieje w trasie pali ok4L,ja mu polecalem1.6benzyne,bo ja nie kupilbym z silnikiem dci.To jest moja prywatna opinia,ja jestem zwolennikiem silnikow benzynowych do 1.6 w takich samochodach.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy
    Na czym polega technologia SKYACTIV Mazdy wyjaśniamy poniżej: - Technoligia SKYACTIVE-G - Technoligia SKYACTIVE-D Luty 2012 : Mazda CX-5, pierwszy z serii nowych modeli Mazdy ze wszystkimi elementami TECHNOLOGII SKYACTIV ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Impreza Buschtaxi Treffen, 2
      Fiat 500L Beats Edition
      Kostki ISO - kolory kabli