Renault Scenic II POMOC W WYBORZE!!!

Renault Scenic II POMOC W WYBORZE!!!

08 Wrz 2012, 18:41

Co sądzicie o Scenic II, awaryjność? komfort? spalanie? wydatki eksploatacyjne?

Mam na oku pare sztuk, nie moge się zdecydować i boje wtopy u dealera w komisie. Czy myślicie że kupno z komisu jest dobrym pomysłem sprowadzonego auta? Jakieś rady przyjaciele? Cena 15 tys za rocznik 2003 to dobra oferta? Nie jestem rewelacyjnie obeznany w cenach, prosze o rade.

Zobaczcie na te dwa auta: prosze o opinie:), czy wyglądają ok czy widac na oko że były bite. Chyba że taka cena to odpowiednia cena do tego rocznika:

1) [link wygasł]
2) [link wygasł]

Jeśli to dobra cena na to auto to ile jeszcze moge wytargować? Dzięki z góry z pomoc
maciejb
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 08 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili