Renault Scenic II POMOC W WYBORZE!!!

Renault Scenic II POMOC W WYBORZE!!!

08 Wrz 2012, 18:41

Co sądzicie o Scenic II, awaryjność? komfort? spalanie? wydatki eksploatacyjne?

Mam na oku pare sztuk, nie moge się zdecydować i boje wtopy u dealera w komisie. Czy myślicie że kupno z komisu jest dobrym pomysłem sprowadzonego auta? Jakieś rady przyjaciele? Cena 15 tys za rocznik 2003 to dobra oferta? Nie jestem rewelacyjnie obeznany w cenach, prosze o rade.

Zobaczcie na te dwa auta: prosze o opinie:), czy wyglądają ok czy widac na oko że były bite. Chyba że taka cena to odpowiednia cena do tego rocznika:

1) [link wygasł]
2) [link wygasł]

Jeśli to dobra cena na to auto to ile jeszcze moge wytargować? Dzięki z góry z pomoc
maciejb
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 08 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód