Renault Scenic II POMOC W WYBORZE!!!

Renault Scenic II POMOC W WYBORZE!!!

08 Wrz 2012, 19:41

Co sądzicie o Scenic II, awaryjność? komfort? spalanie? wydatki eksploatacyjne?

Mam na oku pare sztuk, nie moge się zdecydować i boje wtopy u dealera w komisie. Czy myślicie że kupno z komisu jest dobrym pomysłem sprowadzonego auta? Jakieś rady przyjaciele? Cena 15 tys za rocznik 2003 to dobra oferta? Nie jestem rewelacyjnie obeznany w cenach, prosze o rade.

Zobaczcie na te dwa auta: prosze o opinie:), czy wyglądają ok czy widac na oko że były bite. Chyba że taka cena to odpowiednia cena do tego rocznika:

1) [link wygasł]
2) [link wygasł]

Jeśli to dobra cena na to auto to ile jeszcze moge wytargować? Dzięki z góry z pomoc
maciejb
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 08 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wysoka zjeżdżalnia dla dzieci
      Volkswagen T5 4MOTION Rockton w terenie, 2
      Renault Alpine A110 Rajd Monte Carlo 1971 r.
      Z ulicy na tor - Poznań