Renault Scenic II POMOC W WYBORZE!!!

Renault Scenic II POMOC W WYBORZE!!!

08 Wrz 2012, 18:41

Co sądzicie o Scenic II, awaryjność? komfort? spalanie? wydatki eksploatacyjne?

Mam na oku pare sztuk, nie moge się zdecydować i boje wtopy u dealera w komisie. Czy myślicie że kupno z komisu jest dobrym pomysłem sprowadzonego auta? Jakieś rady przyjaciele? Cena 15 tys za rocznik 2003 to dobra oferta? Nie jestem rewelacyjnie obeznany w cenach, prosze o rade.

Zobaczcie na te dwa auta: prosze o opinie:), czy wyglądają ok czy widac na oko że były bite. Chyba że taka cena to odpowiednia cena do tego rocznika:

1) [link wygasł]
2) [link wygasł]

Jeśli to dobra cena na to auto to ile jeszcze moge wytargować? Dzięki z góry z pomoc
maciejb
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 08 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016 Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016
    Kuba Przygoński ma za sobą intensywny sportowy weekend. Pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski zbiegła się w czasie z Orlen Warsaw Marathon, w którym Przygoński także chciał wziąć udział. To zaowocowało prawdziwym ...
    Poślizg w zimowych warunkach - co robić? Poślizg w zimowych warunkach - co robić?
    Wielu kierowców sądzi, że nigdy nie przydarzy im się poślizg, bo przecież jeżdżą ostrożnie lub są po prostu świetnymi kierowcami. Jednak rzeczywistość może ich zaskoczyć. Lepiej wiedzieć, jak wyjść z poślizgu. Najlepiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Seat Toledo Concept 2012, 5
      Dziewczyny
      Porsche carrera