Renault scenik 2.0 200r problem z gazem

20 Lut 2009, 21:07

Witam od 3 dni jestem posiadaczem sekwencyjnej instalacji gazowej niestety samochodzik spedza narazie wiecej czasu z mechanikiem niz ze mna:( a mianowicie problem polega na tym, ze przy dojezdzaniu do swiatel obroty zaczynaja gwaltownie spadac i rosnac po czym samochod gasnie. Oczywiscie sytuacja ta dzieje sie na cieplym silniku. Instalacja jest nowa, kable, swiece oraz silniczek krokowy takze. pozdr i dziekuje za pomoc
malyk
Nowicjusz
 
Posty: 1

20 Lut 2009, 23:51

Dobrze by było byś napisał jaka to instalacja, a może także zrobił jej zdięcie. Jak będzie widać co to jest i jak zamontowane to coś podpowiemy.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

26 Lut 2009, 10:48

Kolega miał podobnie na nowej instalacji sekwencyjnej w A4.Pojechał po tygodniu od założenia do tego warsztatu,powiedział o co chodzi i podłączyli auto do diagnozy.Po 10 minutach wyszedł mechanik i powiedział,że wszystko jest już ok,dodał słowo przepraszam nasza wina,bo nie włączyliśmy "kompensacji'.
Od tej pory jest ok.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

27 Lut 2009, 16:12

Skoro instalacja jest nowa,to jest na gwarancji.Tak więc sam przy niej nic nie grzeb,bo możesz sracić gwarancję.Jedź tam gdzie ją zamontowałeś i niech ci doprowadzą ją do sprawności.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

20 Lip 2009, 20:28

sprobuj odwrocic weza z dolotem powietrza zeby nie bral powietrza ze strony chłodnicy tylko od strony silnika. mozesz to sprawdzic zostawiajac samochod na wolnych obrotach i poprostu dmuchnac w rure ktora bieze powietrze do kolektora ja tak mialem i odwrocilem ja w przeciwna strone i mam spokoj, moze tez byc nie wyregulowana instalacja.
RTK
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Będzin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...