Renault Twingo I problem z oświetleniem podsufitki

Renault Twingo I problem z oświetleniem podsufitki

05 Mar 2014, 21:02

Kupiłem Twingo 1.2 Intitiale Paris (skórzana tapicerka itd) z 2000 roku. Brakuje mi w nim podświetlenia podsufitki, jest miejsce na żarówkę jednak brakuje klosza (pod spodem zamieszczam fotki jak to wygląda) czy wie ktoś jaka tu może pasować żarówka? Druga sprawa to jak sprawdzić jaki mam silnik, ponieważ chciałbym wymienić w nim olej a nie mam pojęcia jaki kupić filtr oleju, może ktoś wie gdzie on może się znajdować przy silniku.

Image

Image
hinczyk1991
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 06 2009
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Renault Twingo I
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0 [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Captiva 2,0 VCDI - 150KM - Hyundai ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mazda MX-5
      Honda Prelude, tuning
      Skoda Citigo, tył
      Na żywo GT Academy - Poznań 9-10 czerwca 2012