Renault Twingo I problem z oświetleniem podsufitki

Renault Twingo I problem z oświetleniem podsufitki

05 Mar 2014, 20:02

Kupiłem Twingo 1.2 Intitiale Paris (skórzana tapicerka itd) z 2000 roku. Brakuje mi w nim podświetlenia podsufitki, jest miejsce na żarówkę jednak brakuje klosza (pod spodem zamieszczam fotki jak to wygląda) czy wie ktoś jaka tu może pasować żarówka? Druga sprawa to jak sprawdzić jaki mam silnik, ponieważ chciałbym wymienić w nim olej a nie mam pojęcia jaki kupić filtr oleju, może ktoś wie gdzie on może się znajdować przy silniku.

Image

Image
hinczyk1991
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 06 2009
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Renault Twingo I
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006