Renaut Clio 2FL ! Jakie rozmiary felg ? Pomocy !

21 Cze 2015, 22:15

Siemanko Wszystkim !
Słuchajcie, mam pytanko. :) Jeżdżę Renault Clio 2fl na stalówkach i chciałbym mu wsadzić jakieś ciekawe felgi. Chodzi mi o to:
Chciałbym aby były jak najszersze , ale żeby stały prosto a nie pod kątem ( Często na german style koła nie stoją prosto tylko są pochylone ) , więc mówie , jakie wejdą mi najszersze ale żeby stały prosto . :)
Po drugie : Jakie wejdą mi felgi biorąc pod uwagę średnicę ( 16'' ? 15'' ? 17 '' ? )
Chciałbym żeby felgi były, wiecie, duże, niski profil opony ale żeby poradziły sobie na naszych polskich drogach .
Jeżeli ktoś ma , to proszę o zdjęcia na felgach 15'' , 16'' i 17 '' z dopiskiem jakie to fele :D
A i jeszcze jedno, jeżeli ktoś ma , to prosze również o zdjęcie od tyłu samochodu , bo chciałbym zobaczyć jak wyglądają szerokie laczki w tym samochodzie .
Z góry baaardzo dziękuję i Pozdrawiam ! :piwo:
MaikiClio
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 10 04 2015
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Renault Clio 2FL
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

01 Wrz 2015, 10:35

Masz tutaj trochę modeli ,które będą pasowały do Clio II. Największe jakie mi się udało znaleźć.
Elmah
Nowicjusz
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 18 05 1992
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
    Kierowcy kontra dziurawe drogi
    Odwilż i wahania temperatur wyjątkowo sprzyjają powstawaniu ubytków w nawierzchni ulic. Uszkodzony asfalt, straszący głębszymi bądź płytszymi dziurami, to prawdziwe utrapienie kierowców o tej porze roku. Nieuważna ...