Repliki samochodów

Repliki samochodów

16 Gru 2007, 20:38

Jest w Polsce kilka firm które tworzą repliki np. Ferrari F50. Ale czy są zakłady robiące repliki na zamówienie? Tzn. chodzi mi o to, że klient wybiera sobie auto jakie ma zostać stworzone. Rozumiem, zajmnie to pewnie więcej niż pół roku ;) W szczególności chodziło by mi o rajdową Lancię Stratos. I jaka była by cena? Oczywiście nie posiadam dużo kasy, ponieważ jeszcze nie pracuję. Chciałbym to wiedzieć tak dla orientacji :)
XwojtasX
Początkujący

Re: Repliki samochodów

10 Paź 2016, 08:33

Ja jedynie mogę Ci polecić, firmę która wypożycza pojazdy zabytkowe np. Warszawa M20, wiem że zajmują się też renowacją zabytkowych pojazdów :)
mantra
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 10 2013
Auto: Renault
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili