Repxpert punkty

Repxpert punkty

04 Lip 2016, 22:06

Witam,
Na co można wymieniać punkty które są w częściach luka iny i faga?
miki1995
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 05 1994
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Nie mam

Re: Repxpert punkty

07 Lip 2016, 19:01

Wie ktoś coś na ten temat?
miki1995
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 05 1994
Przebieg/rok: 2tys. km

Re: Repxpert punkty

20 Lip 2016, 09:22

W skrócie, to jest rodzaj program lojalnościowego dla warsztatów, polegającego na rejestracji kodów umieszczonych na kuponach bonusowych, dołączonych do produktów LuK/INA/FAG, na koncie użytkownika. Następnie, zebrane punkty bonusowe mogą posłużyć jako "środek płatniczy" do dokonania zakupów narzędzi i innych artykułów w sklepie bonusowym, lub do opłacenia należności za dostęp do płatnej części katalogu technicznego REPXPERT/TecRMI.
Malfoy
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006