Reunalt Megane Coupe Pomocy! Chcę kupić. Co wy na to ?

[Reunalt Megane Coupe] Pomocy! Chcę kupić. Co wy na to ?

12 Kwi 2007, 20:07

Rocznik 96 piecyk 1,6. No czyli wydatek w granicahc 8-9 tyś. Słyszałem że wady w zawieszeniu. Co o tym myślicie? A może doradzicie jakieś inne autko tych granicach cenowych. Zaznaczam że to moja pierwsza fura. HELP! Pozdr.
BOB MARLEY
ROXER007
Nowicjusz

Miejscowość: WLKP

Re: [Reunalt Megane Coupe] Pomocy! Chcę kupić. Co wy na to ?

12 Kwi 2007, 22:19

nie, nie ma wad w zawieszeniu.jest to dobry wybor. renault megane zawsze cieszyl bezpieczenstwem, poza tym ma dobre osiagi i 1.6 pali nieduzo, okolo 7-8L w cyklu mieszanym, polecam
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: tomaszów mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili