Rodzaje sprzęgieł i inne potrzebne rzeczy na pkm.

Rodzaje sprzęgieł i inne potrzebne rzeczy na pkm.

02 Kwi 2014, 19:19

Witam forumowiczów kształcę się w kierunku elektromechanika potrzebuje wiedzieć parę rzeczy a mianowicie jakie są sprzęgła w samochodach w necie przeczytałem o ślizgowych stałych i kas tam jeszcze ale nie wiem co to nawet znaczy ja osobiście widziałem tylko "tarczowe" chyba tak je się nazywa nie przeciągając z góry dziękuje za pomoc profesjonalistów. :D
jajczo
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...
    [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2009
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Moto Piknik Tychy 2007
      Trial Lędziny 2014 czerwiec