ROVER 200 i 214

08 Lip 2007, 17:07

Co sądzicie o samochodach Rover 200 i 214? Warto?
pozdrawiam :)
...
tate
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa

08 Lip 2007, 17:54

:D :shock: :lol: Jeśli Cię "kręcą" - masz dwa wyjścia: kupić i po jakimś czasie, gdy wyczerpiesz repertuar klątw - sprzedać. Drugie wyjście: owszem, pooglądać można - ale żeby zaraz kupować?
Są to auta mniej popularne na naszym rynku, stąd opinie o nich mogą nie być miarodajne.
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina

04 Sie 2007, 20:15

Posiadam rovera 214i z 1996r. Autko rewelacyjne! Tak naprawdę niedoceniane. Mam go od ponad roku i nie robiłam przy nim nic, poza, oczywiście wymianą paska rozrządu, oleju w skrzyni biegów-takie oczywiste sprawy.
Lakier pierwsza klasa, żadnych oznak korozji, komfort jazy pełen, środek autka milutki, ładnie zrobiony.
Naprawdę, świetne auto!!!A jakie ABS-y!!!!
Iza
zurii
Nowicjusz
 
Posty: 12

05 Sie 2007, 00:51

214i zrobiłem 200 km .. żadna rewelacja... slinik nie jest zbyt mocny.. przy wyprzedzaniu brakuje mocy... dosyć ekonomiczne.. jednak jeśli rover to polecam 600
Death Angel
Początkujący
 
Posty: 178

05 Sie 2007, 08:35

Wszystko zależy jaką kto ma nogę i jakie potrzeby. Mnie ten silnik w zupełności zadawala. Faktycznie, nie jest to super szybki i zrywny samochód, ale nieraz mnie zaskoczył przy wyprzedzaniu(w pozytywnym znaczeniu, oczywiście).
Najważniejsze, że nie muszę w niego ładowac kasy, jest naprawdę bezawaryjny.
zurii
Nowicjusz
 
Posty: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kontrolki samochodowe - sprawdź co oznaczają
    Każdy kierowca zna temat kontrolek które wyświetlają się na desce rozdzielczej (liczniku) przed każdym odpaleniem silnika. Nie są to jednak wszystkie kontrolki które możemy zobaczyć na naszym liczniku. Większość ...