Rover 220 SDi zaczął przerywać.

Rover 220 SDi zaczął przerywać.

05 Paź 2011, 09:00

Witam wszystkich. Mój rover 220 SDi od jakiegos czasu zaczął przerywać,gdy jade pod jakąś góre np na 4biegu z prędkością 110km/h albo na 5 powyżej 120km/h.Gdy zaczyna przerywać to niechce już jechać szybciej i cały czas szarpie do póki nie popuszcze gazu.Ominąłem juz filtr paliwa,patrzyłem na smok w baku i nic wszystko jets czyste. Co to może być ? :(
mateuszb33
Obserwowany

Auto: Rover 220 SDI 105km

Re: Rover 220 SDi zaczął przerywać.

09 Paź 2011, 11:50

podłończyć do komputera nic nie powiem bo brak danych brak pojemności koni roku produkcji ile zaworów itp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kazdy pojazd i silnik maja inne lub podobne usterki a tajko to jest strzelanie na slepo podstawe sprawdz siśnienie paliwa sprezanie wtryskiwacze itp wartosci mierzone sory za błedy
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Audi A6 Hybrid Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Linia startu 1-8 mili
      Trasa wyścigów nocą
      Skoda Yeti
      VERVA Street Racing 2010