Rover 620 SDi

21 Lis 2010, 15:20

Witam,
kilka dni temu przez moją nieuwagę i gapiostwo rozładowałem przez noc całkowicie akumulator. Nie mogłem uruchomić auta, więc konieczne było odpalenie "na pycha", a konkretniej przez pociągnięcie. Akumulator się naładował ale pozostał pewien problem. Przed tym incydentem po przekręceniu kluczyka w zapłon ale przed odpaleniem silnika czekałem zawsze aż wszystkie kontrolki zgasną. Teraz nie chce zgasnąć kontrolka SRS. Czy to oznacza, że coś jest nie tak z poduszkami? Czy ten akumulator mógł być tego przyczyną?
Ostatnio edytowany przez miichal, 21 Lis 2010, 23:02, edytowano w sumie 1 raz
miichal
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Dolny Śląsk

21 Lis 2010, 17:45

a co masz za auto?
najpewniej sterownik poduszek zapalil kontrolke z powodu wlasnie akumulatora
autko na kompa i pewnie pokaze blad "za niskie Napiece zasilania"
pozdrawiam
McViRR
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: jestes?

21 Lis 2010, 18:52

Moje auto to Rover 620 SDi, mam wpisane pod nickiem.
Ale co ten błąd oznacza? że akumulator jest już za słaby i konieczna jest wymiana na nowy? W sumie nie przypuszczałem tego, bo jak napisałem np. kontrolka od ABSu gaśnie normalnie, tylko że ja się na tym kompletnie nie znam ;)
miichal
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Dolny Śląsk

21 Lis 2010, 23:01

Zapoznaj się z zasadą pisania tematów - nazwa samochodu w profilu nic nie znaczy.
Poprawiono.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Corolla AE86 "Hachi-Roku" (1983–1987)
    To najsłynniejsza, kultowa odmiana. Uwieczniono ją nawet w japońskiej mandze, a następnie w serialu anime, "Initial D". To historia młodego chłopaka, który przeżywa swoje przygody za kierownicą tylnonapędowego modelu ...
    Mazda3 hatchback
    Nowa Mazda3 hatchback zadebiutowała 26 czerwca równocześnie w kilku miejscach na całym świecie. Tysiące dziennikarzy, blogerów i przedstawicieli mediów społecznościowych wzięło udział w szeregu uroczystych ...