Rover 620i / Honda acoord 2.0 - nie odpala

Rover 620i / Honda acoord 2.0 - nie odpala

30 Gru 2011, 13:28

Posiadam rovera 620i z silnikiem hondy akord Mam problem z odpaleniem auta. Do tej pory nie miałem z nim najmniejszych kłopotów. Odpaliłem auto które po 2sekundach zgasło i od tej pory silnik kreci ale nie odpala. Na kopułce mam 4 przewody. Cewka jest w aparacie zapłonowym a nie osobno. Kopułka była zmieniana w tym roku, pompka paliwowa pracuje.Czy ma ktoś pojęcie czym może to być spowodowane ?? :|
mclol
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Rover 620i

Re: Rover 620i / Honda acoord 2.0 - nie odpala

31 Gru 2011, 18:39

czujnik temp. podpięty ? paliwa troche jest
wykręć świece, sucha ? mokra ? sprawdz iskrę
może być multum rzeczy; alarm,immobilizer, przekażnik, sterownik, brak masy , itp...
przyjacielscy sąsiedzi ??? zakłamani agresorzy, mija 75 lat od ciosu w plecy - im sie znów marzy wypad w Europę , nawet jakby miały zginąć tysiące podwładnych, nieważne wyśle się następnych
sympatyk
Zaawansowany

Miejscowość: na skraju grodu
Prawo jazdy od: 15 09 1976
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Freelander e picc. scuderia
Silnik: Otto 95÷121
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach Euro NCAP SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach Euro NCAP
    Nowa SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. "Bezpieczeństwo jest dla marki ŠKODA priorytetem. Odzwierciedleniem tego jest nasz najnowszy model. Naszym celem było stworzenie samochodu, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jazda na stojąco na jednym kole, stunt motocyklowy
      Sobota w terenie, 7
      Audi crosslane coupe, przednie światło LED
      Honda Civic V vs Honda Civic V