Rover 75 kodowanie kluczyka

Rover 75 kodowanie kluczyka

01 Kwi 2009, 18:27

Posiadam 2 klucze do Rovera 75. Jeden jest sprawny, drugi surowy kupiony w firmie. Chćisałbym by 2-gi też był sprawny. Proszę o adresy specjalistów.
kriwoj
Nowicjusz

14 Cze 2009, 11:44

mój post został uznany za reklamę tylko dlatego, że poleciłem zakład mojego znajomego, to ciekawe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a myślalem, że trafiłem na normalne forum..
W każdymrazie, jeśli będziesz potrzebował nadal pomocy kolego to zgłoś się do mnie na pw a postaram sie cos poradzic, bo niestety w temacie pomóc Ci nie moge - adres specjalisty o ktrórego prosisz zostaje uznany po prostu za reklame :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdr
Barry
Nowicjusz

Miejscowość: Wawa/Piotrków Tryb.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf R Cabriolet, tył
      Seat Ibiza, diesel, oczekiwanie na start
      Seat Leon
      Nissan NV200, Taxi Barcelona, bok