Rover 75 kodowanie kluczyka

Rover 75 kodowanie kluczyka

01 Kwi 2009, 18:27

Posiadam 2 klucze do Rovera 75. Jeden jest sprawny, drugi surowy kupiony w firmie. Chćisałbym by 2-gi też był sprawny. Proszę o adresy specjalistów.
kriwoj
Nowicjusz

14 Cze 2009, 11:44

mój post został uznany za reklamę tylko dlatego, że poleciłem zakład mojego znajomego, to ciekawe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a myślalem, że trafiłem na normalne forum..
W każdymrazie, jeśli będziesz potrzebował nadal pomocy kolego to zgłoś się do mnie na pw a postaram sie cos poradzic, bo niestety w temacie pomóc Ci nie moge - adres specjalisty o ktrórego prosisz zostaje uznany po prostu za reklame :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdr
Barry
Nowicjusz

Miejscowość: Wawa/Piotrków Tryb.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili