Rover 75 kodowanie kluczyka

Rover 75 kodowanie kluczyka

01 Kwi 2009, 19:27

Posiadam 2 klucze do Rovera 75. Jeden jest sprawny, drugi surowy kupiony w firmie. Chćisałbym by 2-gi też był sprawny. Proszę o adresy specjalistów.
kriwoj
Nowicjusz

14 Cze 2009, 12:44

mój post został uznany za reklamę tylko dlatego, że poleciłem zakład mojego znajomego, to ciekawe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a myślalem, że trafiłem na normalne forum..
W każdymrazie, jeśli będziesz potrzebował nadal pomocy kolego to zgłoś się do mnie na pw a postaram sie cos poradzic, bo niestety w temacie pomóc Ci nie moge - adres specjalisty o ktrórego prosisz zostaje uznany po prostu za reklame :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdr
Barry
Nowicjusz

Miejscowość: Wawa/Piotrków Tryb.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Range Rover Vogue SDV8, bok
      Mustang
      Chevlolet Corvette VTG 4x4 Turbo, VTG Racin Team
      Night Party w Olsztynie, scena