Rowerzyści zimą!

Czy powinien obowiązywać zakaz poruszania się na rowerze zimą po drogach publicznych?

TAK
5
56%
NIE
4
44%
Razem głosów : 9

Re: Rowerzyści zimą!

24 Mar 2013, 00:15

Oj rowerzyści i zima... Temat rzeka.

Mi się taki pośliznął niemalże pod maskę. Od razu mówię, auto się toczyło (widziałam jak jechał i można powiedzieć, ze się takiego finału spodziewałam). No, ale człowiek wypada z tego samochodu, wiadomo, mógł głowę rozbić czy coś, na szczęście cały, zdrów, trochę przestraszony, jak i ja. Powiedziałam co miałam powiedzieć, a co tutaj się przewija, oczywiście grzecznie, kobiecie nie wypada i takie tam. Miłośnik ślizgu rowerowego na lodzie (ba! prawie driftu) tak kulturalny nie był, mało po twarzy nie złapałam ;)

Także Kochani ku przestrodze uważajcie na rowery bez łańcuchów na kołach ;)
MariolaS
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 30 10 2009
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi A3 8l
Silnik: 1.8 AGN 125hp
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006