Różnica w cenie amortyzatorów.

Różnica w cenie amortyzatorów.

14 Kwi 2010, 11:01

Witam!
W życiu większości samochodów nadchodzi taki czas że trzeba wymienić amortyzatory. I moja kruszyna jest właśnie na takim etapie. Sprawdziłem ceny amortyzatorów na allegro gdzie produkt firmy BILSTEIN kosztuje 184zł natomiast w sklepie za amortyzator tej samej firmy kosztuje 270zł. I zastanawiam się gdzie może być haczyk. Jeśli ktoś by mi potrafił wytłumaczyć różnice w cenie to byłbym niezmiernie wdzięczny.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam forumowiczów
karakuza
Nowicjusz

Miejscowość: Kalwaria Zebrzdoskwa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...
    Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Toyota FT-Bh - model koncepcyjny
      Blue Thunder - Monster Truck, 7
      m%20029