Saab 9-3 czy warto kupić?

Saab 9-3 czy warto kupić?

21 Cze 2012, 16:07

Jako , że to mój pierwszy post pragnę się przywitać.
Przebywam aktualnie za granicą i planuję na jesień zakup auta do 40 tyś. (Dobrze by było takdo 35 , to by zostało na ewentualne naprawy itp )

Wpadł mi w oko Saab 9-3 a więc jakie macie opinie o tym aucie ? Jak z dostępnością części , komfort jazdy ? który silnij wybrać ? Rozglądam się za rocznikiem 2005 + czytałem opinie na innych forach są w większości pozytywne.

Pozdrawiam.
skyrock
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy Audi RS 6 Avant - 700 Nm momentu obrotowego i 560 KM mocy
    W polskich salonach Audi można już zamawiać najnowszy, sportowy model z Ingolstadt – RS 6 Avant . Ten wyjątkowy samochód to połączenie 412 kW (560 KM) mocy i 700 Nm momentu obrotowego , z ogromnymi walorami użytkowymi ...
    Audi A3 e-tron ma 204KM i zużywa zaledwie 1,5l na 100 km Audi A3 e-tron ma 204KM i zużywa zaledwie 1,5l na 100 km
    Audi prowadzi intensywne prace nad elektryfikacją napędu przy pomocy hybrydowej techniki plug-in. Na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, producent zaprezentuje Audi A3 e-tron. Moc systemowa samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Stoisko Forda na targach
      Volkswagen Polo I
      Kandydatki na MISS, 13
      ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW, AUTO ZŁOM, KASACJA POJAZDÓW, SKUP AUT FOT. 12