Samochód 25-30 tyś. Potrzebna szybka pomoc.

10 Paź 2010, 16:10

Witam, chce kupić sobie samochód mam 25-30 tyś.

*Używany
*Max 2005 rok
*Max 75 tyś przebieg
*Pierwszy właściciel
*Bezwypadkowy
*4/5 drzwi
*Będę jeździł głównie po Mieście jednak w tygodniu wypady za miasto, 80 KM za warszawę w jedną stronę.
*Najlepiej w salonie w okolicach Warszawy lub w Warszawie.

Zainteresował mnie Hyundai Getz 1.5

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

lub

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Ten drugi jest droższy i niby starszy, ale ma mniejszy przebieg i według mnie lepiej wygląda w odróżnieniu od tego czerwonego. Dodatkowo 12 miesięczna gwarancja.

Co byście mi polecili czy Hyundai w tej cenie będzie dobrym krokiem czy w ogóle warto go kupić?


Proszę o w miarę szybką pomoc, ponieważ w środę chcę jechać i zobaczyć oba samochody do których podałem linki.
RichardGortz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa

10 Paź 2010, 16:25

Oko podpowiada by brać czerwonego,rozsądek czarnego.Gwarancja 12 miesięczna to nie byle co,ale?!Dobrze przeczytaj warunki gwarancji,niech napiszą oświadczenie,że auto ma rzeczywiście taki przebieg oraz to,że nie było nigdy bite!Pytasz o to autko?!Czego złego chciałbyś się spodziewać po sąsiedzie Japonii?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

11 Paź 2010, 13:12

Witam, dzięki za opinie.

Niestety ten czerwony został już sprzedany a nad tym czarnym długo myślałem, dziś znalazłem taką ofertę:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Samochód tańszy o 8 tysięcy. Benzyna ale mocniejszy silnik, myślę że jednak nie ma co diesela kupować bo mi się nie opłaci. W ciągu roku zrobię z 10-15 tysięcy kilometrów. Dodatkowo salon oferuje gwarancję 6 miesięcy.

Warto zakupić ten do którego podałem link?
RichardGortz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa

11 Paź 2010, 14:52

Oczywiste jest to ze diesel w aucie tej wielkości i takim rocznym przebiegu to nieporozumienie:)
Sprawdź pw
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

11 Paź 2010, 16:12

Nie wiem o które auto chodzi ale napiszę co wiem na temat tych autek.Tak ,ten silniczek 1.1 jest w palecie silników polecanych,poza tym inne silniki benzynowe, nie! Można przyczepić się tylko do tarcz hamulcowych podatnych na fading(skrzywienie),usterki elektryki(patrz na sprawność wszystkich przełączników i włączników,czy wszystko działa),czasami błędy systemu zarządzania silnikiem.To wszystko :!: :grin: Prosta obsługa oraz solidna konstrukcja,solidna jakość wykonania(DEKRA-RAPORT).Szczególnie polecany jest Diesel(88KM),spalanie ok.5l ON,czyli 3.5 litra mniej jak jednostki benzynowej 1.1l,to tyle.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...