Samochód 30 tyś +/- 5 tyś

Re: Samochód 30 tyś +/- 5 tyś

05 Wrz 2016, 10:47

Nie ma problemu.
Zainteresuj się również Honda accord jest mega wykończone w środku chodzi o materiały i samochód nie zawodny.
Skrzynia biegów manualna w tym samochodzie to po prostu perfekcja sama w sobie citroen akurat jeśli chodzi o skrzynie biegów to nie ma startu do tego Japończyka.
Starsza buda według mnie do tej pory wygląda kozacko i myślę że i Tobie się spodoba.
Kupisz taką Honde do 30 spokojnie fajny model, ba zostanie jeszcze.
Noname93
Nowicjusz

Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Kia pro ceed
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Samochód 30 tyś +/- 5 tyś

05 Wrz 2016, 12:30

accord z tego rocznika nie przypadł mi do gustu, może przez to, że na co dzień widzę nowszy model ...
TymQ
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...
    Odświeżony crossover Mitsubishi ASX Odświeżony crossover Mitsubishi ASX
    W polskiej ofercie Mitsubishi Motors debiutuje właśnie odświeżony model najpopularniejszego modelu tej marki w Polsce i Europie – crossovera Mitsubishi ASX z nowym silnikiem Diesla. Wzbogacono wyposażenie pojazdu, silnik ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Symulator dachowania, samochód do góry kołami
      Chevrolet Camaro 4WD TT, 1480KM
      Mapy do Opla - sklep internetowy
      Mercedes Klasa E, przód