Samochód dla kobiety do 2.5tys zł - Katowice

Samochód dla kobiety do 2.5tys zł - Katowice

11 Sie 2016, 11:12

Witam,
niedawno zdałam swoje upragnione prawo jazdy. Już przed zdawaniem uzbierałam sobie trochę pieniędzy na bardzo potrzebny samochód, niestety kilka razy podchodziłam do egzaminu i trochę tych pieniędzy poszło. :angry:
Szukam auta już od 2 miesięcy i marnie mi to idzie. Kilka razy wyjechałam, żeby dowiedzieć się, że auto już zostało sprzedane. Ostatnio jechałam po seicento, gdzie podczas jazdy próbnej bałam się jechać nawet na miejscu pasażera, a auto kosztowało ponad 2,5zł :( Koleżanka doradziła mi to forum, z waszą pomocą kupiła opla tigrę z LPG i już pół roku jeździ bez przygód. Z innych tematów, już wiem w miarę jakich modeli szukać :)
Mój budżet to 2,500zł.
Jestem z Katowic.
Moje wymagania:
-bardzo miłe widziane wspomaganie
-w miarę ekonomiczne

Bardzo proszę o pomoc forumowiczów :D
Pozdrawiam.
Agata1998
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 06 2016
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

Re: Samochód dla kobiety do 2.5tys zł - Katowice

11 Sie 2016, 19:52

2500zł na samo auto czy auto z pakietem startowym?

Zerknij,sorry że jedno miasto (moje :mrgreen: ) ale dość ciekawe oferty.
[link wygasł] - obejrzałbym w pierwszej kolejności.
[link wygasł] - od nowości jeżdzi po jednym mieście tylko buda trochę poobijana.
[link wygasł]

Tutaj coś pod nosem
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

NISSAN NV200 LONDON TAXI NISSAN NV200 LONDON TAXI
    Nissan przedstawił śmiałą, przyszłościową wizję londyńskiej taksówki - model NV200 London Taxi - skierowaną do 300 tysięcy codziennych użytkowników tego środka transportu. NV200 London Taxi emituje zdecydowaniem ...
    Bezpieczna podróż Twojego psa Bezpieczna podróż Twojego psa
    Przez wielu kierowców pies traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny i tak też traktuje go ŠKODA: czeski producent posiada kompleksową ofertę akcesoriów, dbających o bezpieczeństwo czworonożnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Produkcja opon, fabryka opon Michelin, 5
      Volkswagen Atlas, przód
      Zawody Monster Truck w Polsce, 36
      audi a3 II wygląd zewnętrzny