SAMOCHÓD DLA STUDENTA DO 5 tys.

12 Cze 2014, 16:09

nie wiem moze sie nie znam na tyle zeby sie az tak wypowiadac ale samochod mlodszy o 10 lat z lepszym wyposazeniem w podobnej cenie jak stare( nie znaczy gorsze jak dla mnie) auta? no to az nie miesci sie w glowie. jednak te starsze musza miec cos oprocz marki ze tak trzymaja cene ;) tak z logicznego punktu widzenia nowsze mondeo nie ebdzie tak trzymalo cen w przypadku odsprzedazy za jakis czas. i diesel mnie odstrasza czesci drogie wole benzin z podtlenkiem lpg
marcinex28
Nowicjusz
 
Posty: 23
Zdjęcia: 6
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 14 11 2012
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Seat Ibiza II 98r
Silnik: 1.9 TDI 110KM AFN
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

12 Cze 2014, 16:17

[link do oferty na Olx wygasł]

co o tym sadzicie??

znalazlem jeszcze 2 bmw e36 zobaczcie i ocencie jezeli mozecie ;))
[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]

wiem ze tej drugiej cena to 6 tys ale mysle ze do zbicia delikatnie do tego moim skromnym zdaniem przebieg nie byl cofany wydaje sie w miare wiarygodny ;))
marcinex28
Nowicjusz
 
Posty: 23
Zdjęcia: 6
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 14 11 2012
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Seat Ibiza II 98r
Silnik: 1.9 TDI 110KM AFN
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

12 Cze 2014, 16:23

Auta nowsze zawsze beda tracic na wartosci szybciej od tych starych bo takie sa prawa rynku bez względu na jakosc danego auta.
A te stare 20 lat nie traca tak na wartosci juz bo jak by te tepo utrzymywało sie spadku wartości to 21 latka kopiłbyś za 2 paczki papierosów. I każdy wolałby nim jeździć do zgonu niz sprzedać
Sa auta co po wyjechaniu z salonu tracą 25% wartości i bez względu na ich jakosc itp.
usrix
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 10 10 2000
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Bmw e36
Silnik: 2.0i
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994