Samochód dla wysokiego kierowcy do 10 000 zł

Samochód dla wysokiego kierowcy do 10 000 zł

23 Maj 2016, 19:24

Witam. Jeździłem VW Polo 3 oraz Audi A4 B5 Avant. Niestety oba samochody okazały się bardzo nietrafne. Poszukuję aktualnie samochodu do około 10 tysięcy (+/- 1500 zł), który będzie posiadał:

-dużo miejsca dla kierowcy i za kierowcą z racji mojego wzrostu 1,9m
-nie będzie "mułowaty", to znaczy będzie posiadał około 120 km minimum
-wiadomo możliwie jak najmniej awaryjny silnik
-spalanie cenowo na poziomie około 7-8 L/ON

Jaki samochód jesteście w stanie mi doradzić, marka nie ma dla mnie znaczenia czy Mazda,BMW,Ford,Audi itp itd, po prostu fajny samochód z mało awaryjną jednostką z rozsądnym spalaniem. Obojętne jakiego rodzaju paliwo czy to ON/Pb/LPG. Pozdrawiam i liczę na pomoc :) Dzięki !
cubygl
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Samochód dla wysokiego kierowcy do 10 000 zł

23 Maj 2016, 19:40

A może ford mondeo mk3 z silnikiem 2.0 145 KM ? w środku ma naprawdę dużo miejsca no i nie zamula :)
Paweł83
Początkujący

Prawo jazdy od: 16 12 2014
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Alfa Romeo 166
Silnik: 2.4 JTD
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Samochód dla wysokiego kierowcy do 10 000 zł

23 Maj 2016, 22:51

Wygląda całkiem nieźle. Miejsca jest, koni nie brakuje natomiast zastanawia mnie spalanie. Podejrzewam, że jedyna rozsądna(jeśli chodzi o cenę) opcja to szukać takiego w LPG. Jeszcze jakieś modele polecacie ?
cubygl
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...
    Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy! Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy!
    Najważniejszym parametrem ciągnika balastowego jest siła uciągu. Jest ona uzależniona nie tylko od mocy silnika, ale także od tego, jak skutecznie jest przekazywana na osie ciągnika – te zaś muszą mieć zapewniony stały ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili