Samochód do 10 000

Samochód do 10 000

02 Lip 2016, 18:18

Witam wszystkich,
przymierzam się do kupna samochodu, na którego zakup, ubezpieczenie i pierwszy serwis mogę przeznaczyć ok. 10 000 zł. Wybrałem kilka modeli, które spełniają moje oczekiwania i które wydaje mi się, że mogę nabyć za wspomnianą kwotę. Proszę o uwagi odnośnie tych pojazdów, może ktoś z Was użytkuje któryś z nich i wie na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu. Być może komuś z Was wybrany model przysporzył wielu problemów i zdecydowanie odradzi mi zakup. Będę też wdzięczny za propozycję ciekawych ofert egzemplarzy z województwa dolnośląskiego.
Oto modele, z których chciałbym wybrać coś dla siebie:
- Citroen Xsara 1.4 8V,
- Opel Astra II 1.4 16 V lub 1.6 8V,
- Toyota Corolla VIII 1.4 lub 1.6.
Poza trzema wymienionymi wyżej modelami rozważam zakup Chevroleta Lacetti albo Renualt Scenic I.
Pozdrawiam!
sraltopies
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Almera N16 1,8 / Megane II 1,6 / Toledo II 1,8 / S40 I 1,8 [C] Almera N16 1,8 / Megane II 1,6 / Toledo II 1,8 / S40 I 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Nissan Almera N16 1,8 - 116KM - Renault ...
    Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą
    Fiat 500C by Gucci otrzymał nagrodę "Najlepszy mały kabriolet roku" w konkursie "Topless in Miami" zorganizowanym w czerwcu b.r. przez Southern Automotive Media Association (SAMA) − działające w USA stowarzyszenie dziennikarzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Golf Variant w wersjach Alltrack, GTD i R
      Policja
      Fiat Barchetta
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata