Samochód do 12 tysięcy

Re: Samochód do 12 tysięcy

01 Lip 2015, 15:17

Ciężko będzie znaleźć Corollę E12 (najlepiej 1.6) do 12k.
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam

Re: Samochód do 12 tysięcy

01 Lip 2015, 15:59

To może E11 z konca produkcji ? Podobno są pancerne , a powiem szczerze ze mam zaufanie do starszych Japończyków, bo w colcie po kupnie wymieniłem rozrząd olej i filtry po kupnie i kompletnie nic sie nie dzieje , nigdy nie zawiodl . Jednak ma troche Malo mocy , ale 1.6 z e11 może by dawał rade . Tylko pewnie z komfortem tez jest przeciętnie , ale za maja kwotę kupiłbym w dobrym wyposażeniu?
LouLou
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Pojazdy wojskowe MAN i STAR Pojazdy wojskowe MAN i STAR
    MAN Nutzfahrzeuge często przewija się w kontekście rozmów o pojazdach wojskowych. Powodem jest to, że od dawna samochody ciężarowe tej marki znajdują się w ofercie dla naszej armii, a niektóre modele są w eksploatacji. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porównanie: Fiat Stilo, Ford Focus mk2, Opel Astra H, Peugeot 307, Skoda Octavia II
      Terenowe spotkanie na Bukowie
      Chevrolet Corvette VTG 4X4 Turbo, 2
      Jeep Grand Cherokee, tył