Samochód do 12 tysięcy

Re: Samochód do 12 tysięcy

01 Lip 2015, 14:17

Ciężko będzie znaleźć Corollę E12 (najlepiej 1.6) do 12k.
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam

Re: Samochód do 12 tysięcy

01 Lip 2015, 14:59

To może E11 z konca produkcji ? Podobno są pancerne , a powiem szczerze ze mam zaufanie do starszych Japończyków, bo w colcie po kupnie wymieniłem rozrząd olej i filtry po kupnie i kompletnie nic sie nie dzieje , nigdy nie zawiodl . Jednak ma troche Malo mocy , ale 1.6 z e11 może by dawał rade . Tylko pewnie z komfortem tez jest przeciętnie , ale za maja kwotę kupiłbym w dobrym wyposażeniu?
LouLou
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili