Samochód do 12k

Samochód do 12k

16 Wrz 2016, 18:41

Witam, szukam samochodu, używany będzie głównie w trasie, dziennie ok. 80-90km. Silnik powyżej 110KM, pojemność nie większa niż 2.0, nie chce się wpakować w coś co będzie mułem, ale z drugiej strony nie chce płacić za dużego OC. Raczej nie starszy niż 2001 rok. Nie przepadam za małymi kompaktami, raczej sedan bądź większy hatchback. Benzyna+LPG, do wydania mam ok. 12 tysięcy zł.
zolcix
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili