Samochód do 13tys

24 Cze 2013, 17:34

Witam
Od dwóch lat jeżdżę Lancią Y 98' ale niestety jej wiek powoli daje mi się we znaki i myślę o kupnie czegoś innego. Ogólnie z Lancii jestem bardzo zadowolona - była mało awaryjna, części tanie, ładna wizualnie. To co mnie w niej denerwuje to relatywnie duże spalanie i elektryka bardzo wrażliwa na wilgotność i temperaturę - w niskich temperaturach albo przy dużej wilgotności często zdarzało jej się nie zapalić. Teraz chciałabym kupić coś do mniej więcej 13 tysięcy, zależy mi na niskich kosztach eksploatacji i małym spalaniu. Gdyby jeszcze był to ładny samochód to już byłoby super ;) Kusi mnie Lancia Ypsilon, w tej cenie można kupić ją z rocznika 2004-2005. W tej samej cenie można kupić malutką Kię Picanto 2005-2006 jednak słyszałam opinie o wysokich kosztach części. Co byście polecali?
lexie
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 11 2010
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Lancia Y
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

24 Cze 2013, 21:25

Ja polecam Fiata Pande 1.2. Uważaj tylko na auta poflotowe lub z nauki jazdy.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...
    Autentyczny i komfortowy SUV na drogę i w teren
    Duster zyskał wyposażenie, które ułatwia mu poruszanie się zarówno w mieście, jak i z dala od przetartych szlaków. Zachowuje doskonałą zdolność do pokonywania przeszkód terenowych, która ...