Samochód do 15 tyś.

Samochód do 15 tyś.

03 Wrz 2016, 09:33

Witajcie drodzy forumowicze! Chciałbym zwrócić się do was z prośbą o pomóc w wyborze samochodu, może nie pierwszego, ale nie ukrywam, że jestem dość młodym kierowcą. Dystans jaki pokonuję w ciągu roku oscyluje w granicach 15 tyś. km. Szukam czegoś do miasta jak i w trasę, ale raczej w stosunku 3:1. Byłoby miło gdyby samochód ten był w miarę niezawodny i nie był jakimś strasznym mułem ;) Co udało mi się znaleźć (okolice Grodziska Mazowieckiego):
[link wygasł]
[link wygasł] [link wygasł] [link wygasł]
rez
Obserwowany

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Rav 4
Silnik: 2.0 129KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Samochód do 15 tyś.

03 Wrz 2016, 10:10

Określ ile chcesz wydać bo rozrzut jest spory
Yaris ok, ale to b.mały samochód. Przyjrzałbym się dokładnie czy coś było robione z przodu.
v40 - ogólnie volvo spoko wybór. słabe zdjęcia, niewiele widać. Szukaj silników z turbo, będziesz bardziej zadowolony
Leon - diesel z januszowym przebiegiem, odpuść
Astra - astry g ogólnie są ok, ale mimo rocznika itd. moim zdaniem nie warte takich pieniędzy. Taką astrę można kupić z roczników 2000-2002 za 7tys,, ale za 12 tys można kupić coś o wiele ciekawszego, nawet vectrę c
Invi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: volvo_s60
Silnik: 2.5T
Typ: Sedan/Limuzyna

03 Wrz 2016, 10:36

Budżet to 15 tysięcy, ale nie chcę koniecznie wydawać go całego, także jeśli w okolicy znajdzie się coś tańszego, ale wartego uwagi to czemu nie :)
rez
Obserwowany

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Rav 4
Silnik: 2.0 129KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

03 Wrz 2016, 21:07

Sprawdź to
[link wygasł] - Moc na papierze niewielka, ale masa również skromna. Miałem okazję jeździć - naprawdę fajnie się zbiera
[link wygasł]
[link wygasł] - masz spore pole manewru w negocjacjach
[link wygasł]
Invi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: volvo_s60
Silnik: 2.5T
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Alpine będzie miało płaską podłogę i tylny dyfuzor Nowe Alpine będzie miało płaską podłogę i tylny dyfuzor
    Właściciwości aerodynamiczne są kluczem do osiągów i wydajności nowego Alpine. Połączenie płaskiej podłogi – rozwiązania zapożyczonego ze świata bolidów i wyścigów samochodowych – z tylnym ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Outlander
      Porsche 911 targa 4S, przód
      Kolekcja YOU.ME.MINI. - czapka
      FSO Polonez Analog, prototyp, silnik