Samochód do 20 tyś

01 Paź 2014, 15:10

Serio sierra ??

Może nie wszystko pasuje to mojego opisu ale widzę że jak sam nie zacznę szukać to tu się nie doczekam. Z tych samochodów można coś dobrego wycisnąć, dobrze wyglądają, lekki wizual wychodzi na nich pięknie, osiągi są zadawalające i naprawdę ich silniki na wiele pozwalają :D

ehh a co powiecie o tym

Honda RSX Type S

Honda Cicic Si

Honda Accord

Mitsubishi Colt IV

Subaru WRX STI

Mitsubishi Lancer Evolution VIII (za 25 może coś znajdę)

Citroen C2
Ostatnio edytowany przez IceRychu 01 Paź 2014, 16:48, edytowano w sumie 2 razy
IceRychu
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: Mercedes C200
Silnik: 2.0 180KM kompresor

01 Paź 2014, 16:08

Sierra nie pasi a C3 i Civic już okej? No i kto tu z kogo żartuje. :lol:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

01 Paź 2014, 16:37

No nie pasi nie pasi. Wygląd tego auta jest straszny mi się nie podoba więc cóż ma mi się podobać :D


Dwa cóż ty się nie znasz :] Mój kolega wygrał rajd KJS C2 :yes:


[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]




Więc serio proszę Cię nie mów mi że nie znam się na tym co podaje bo wymieniłem sam tyle aut a wy mi podajecie ciągle tylko BMW, IS300, lub jakąś auta naprawdę nie warte uwagi. (jeden gość przynajmniej podał 2 dobre auta SUBARIE i EVO) tak to ja nie wiem czy mam do czynienia z gimbazą czy z porządnym forum samochodowym bo zaczynam wątpić że mi tu ktoś pomoże...



PS. Gdybyś choć przeczytał mój post to byś wiedział że poszukuje samochodu do szybkiej jazdy a nie do driftu a e30 jest przeznaczona jako auto idealne do drfitu. Chyba że dla Ciebie nie ma różnicy między autem drift a prędkość :P Serio chcesz z kogoś się śmiać nie mając wiedzy :lol:
IceRychu
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: Mercedes C200
Silnik: 2.0 180KM kompresor

01 Paź 2014, 17:00

Moja E30 jest zrobiona do szybkiej jazdy i jeździ całkiem żwawo. :sly:
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

01 Paź 2014, 17:15

Sierra i e30 bądź wszystko odpadają. Macie jakieś dobre samochoty piszcie i doradźcie mi najlepszy :P
IceRychu
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: Mercedes C200
Silnik: 2.0 180KM kompresor

01 Paź 2014, 17:43

Ja jestem za:
Honda RSX Type S (Tutaj miałeś na myśli Acura RSX Type S aka Honda) to będzie raczej ciężko znaleźć?
Honda Cicic Si
Honda Accord
Mitsubishi Colt IV

A patrzyłeś może na Nissan Sunny?
Albo [link do oferty na Allegro wygasł] ?
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus UX - crossover, który jeździ jak hatchback
    Zaprezentowany w 2018 roku model UX jest najnowszym i najmniejszym, kompaktowym crossoverem w gamie Lexusa. Jego opracowanie zajęło japońskim inżynierom 5 lat. Wyróżnia się przestronnym wnętrzem i wzorowym prowadzeniem, ...
    Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS
    Amerykański instytut bezpieczeństwa IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) przeprowadził nowe testy zderzeń czołowych kluczowych samochodów z segmentu D. W testach wzięło udział m.in. Volvo S60, które ...

01 Paź 2014, 19:09

IceRychu napisał(a):Dwa cóż ty się nie znasz :] Mój kolega wygrał rajd KJS C2 :yes:


Brawa dla tego Pana :ok:... Sierra była mistrzem Polski zarówno w Driftingu jak i w Rajdach :ok:. Więc przykro mi kolego ale Koniu wie co mówi i jeżeli ktoś ma się nie znać to na pewno nie on. Siedzę w takich własnie samochodach od zawsze (stąd też znalazłem się w temacie BMW, a nie na odwrót -> to po prostu marka która ma w ofercie najwięcej RWD o sportowym charakterze).

IceRychu napisał(a):Serio sierra ??


A co Ci nie pasuje?

Ten samochód to Driftingowa (Trela - dmp i Polody - prywatnie) i rajdowa (Marian Bublewicz) legenda... Samochód który w budżecie do 10k nie ma żadnej konkurencji. Przy masie 1100kg, RWD i np. 200 km robi taką robotę że nie jeden wieśniak myślący że ma szybki samochód się zawstydza.

N/A czy Doładowana... Do wyboru do koloru.

[link do oferty na Olx wygasł]

[link do oferty na Olx wygasł]

Ode mnie... Wcześniej nie wrzucałem jej TYLKO ze względu na Twoje wymogi dot. rocznika.

Miałem Subaru 1 GT... Miałem E30'stki... Miałem Sierry...

Nie miałem tylko EVO.

Jak na to ile kosztowało Subaru... Na pewno na ulicę byłoby ostatnie z tych trzech w kolejności... ZDECYDOWANIE NIE KUPIŁBYM TEGO NA ASFALT BO ZA TĄ KASĘ MOŻNA MIEĆ DUŻO LEPSZY SAMOCHÓD NA ULICĘ.

Jesteś mądrzejszy
IceRychu napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=BDpEldEzc0Y


A jak się bawimy w filmy:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Proszę...

IceRychu napisał(a):Sierra i e30 bądź wszystko odpadają. Macie jakieś dobre samochoty piszcie i doradźcie mi najlepszy :P


Doradziliśmy Ci już... Nie słuchasz... E30 To drugi zaje**sty samochód który właśnie wrzuciłeś do kosza... Brawo...

I to są właśnie te mity i stereotypy... Domyślam się że Sierry nawet w życiu na oczy nie widziałeś. To jest właśnie tak gdy komuś kto chcę się lansić, a nie jeździć poleca się dobre samochody. Kup sobie fiata pande i zrób czip-tuning. Myślałem że temat będzie ciekawszy... A Ty odrzuciłeś właśnie wszystko co ciekawe.

Jeśli tak bardzo chcesz przepłacać za japońca to kup sobie s13 po swapie na sr20det. To wszystko co mogę Ci polecić w tym budżecie. Tyle że S13 z seryjnym sr20det 200 km nie ma startu do Sierry z BOA. Jak podciągniesz moc do góry to oczywiście, wiadomo że ma (samochód z turbo "tanio-łatwo podkręcić") ale to samo możesz sobie zrobić ze Sierrą 2.3 Turbo... Zrób jak uważasz to Twoja strata, nikt Ci nie będzie pomagać na siłę...

IceRychu napisał(a):PS. Gdybyś choć przeczytał mój post to byś wiedział że poszukuje samochodu do szybkiej jazdy a nie do driftu a e30 jest przeznaczona jako auto idealne do drfitu. Chyba że dla Ciebie nie ma różnicy między autem drift a prędkość :P Serio chcesz z kogoś się śmiać nie mając wiedzy :lol:


Na tej zasadzie mogę Ci powiedzieć że Subaru jest na szutry i śnieg -> do rajdów, a nie "pod prędkość". Chyba że chcesz tym tylko po polach śmigać.

IceRychu napisał(a):(jeden gość przynajmniej podał 2 dobre auta SUBARIE i EVO) tak to ja nie wiem czy mam do czynienia z gimbazą czy z porządnym forum samochodowym bo zaczynam wątpić że mi tu ktoś pomoże...


Za to ja już WIEM że MY mamy do czynienia z gimbazą. Nikt Ci tu nie pomoże bo na to nie pozwalasz. Jesteś kolejnym dzieciakiem z ery i'phona który g**no wie o samochodach i jak zawsze jest najmądrzejszy. W Ścierce pewnie w życiu nawet nie siedziałeś, jesteś przesiąknięty mitami po uszy, a wrzucasz jakieś trupy:

IceRychu napisał(a):Honda RSX Type S

Honda Cicic Si

Honda Accord

Mitsubishi Colt IV

Subaru WRX STI

Mitsubishi Lancer Evolution VIII (za 25 może coś znajdę)

Citroen C2


Nie mogę słuchać tego steku bzdur... Poczytaj kolego co tymi samochodami "wywalczono" w motorsport'cie NA CAŁYM ŚWIECIE i przestań słuchać kolegów z klasy którzy wiedzą tyle co Ty albo i mniej. Nie chcę mi się pomagać na siłę... Dobrze się składa że nie kupisz Sierry czy E30 bo żal mi tych samochodów na Ciebie. Nie będę Cię ciągnąć za uszy... Kup sobie jakiś hondowski złom, wrzuć sticker-bomb na jeden przedni błotnik i przypnij maskotkę do zderzaka...

Pozdrawiam :).
Ostatnio edytowany przez Vermin, 01 Paź 2014, 19:21, edytowano w sumie 1 raz
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

01 Paź 2014, 19:15

Żeby jeszcze nie odrzucał grupy VW to by się chociaż coś z 1.8t pokombinowało albo nawet 2.3t, ale nie... :?
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

01 Paź 2014, 20:52

Vermin napisał(a):
Sierra była mistrzem Polski zarówno w Driftingu jak i w Rajdach :ok:. Więc przykro mi kolego ale Koniu wie co mówi i jeżeli ktoś ma się nie znać to na pewno nie on. Siedzę w takich własnie samochodach od zawsze (stąd też znalazłem się w temacie BMW, a nie na odwrót -> to po prostu marka która ma w ofercie najwięcej RWD o sportowym charakterze).


Dobrze może być mistrzem supergalaktyki nie podoba mi sie nie kręci mnie ten samochód. To ja mam się jako kierowca czuć w nim komfortowo i być z niego zadowolony a nie spełniać wasze oczekiwania bo po to tu piszę żebyście to wy mi pomogli spełnić moje. Napisałem Wam że sierra odpada to cóż życie jest ciężkie i musisz przeboleć. Napisałem o koledze który wygrał rajd ponieważ C2 podoba mi się uwzględniłem go w swoich samochodach a koniu mi piszę że to samochód porażka i śmiech na sali. Bardzo przepraszam ale to on się tu nie zna bo skoro jest moderatorem powinien wejść i zorientować się co to za samochód i jakie ma on osiągi.


Samochód który w budżecie do 10k nie ma żadnej konkurencji.



Dobrze ale ja mam do wydania 20 tyś na samochód i nie chcę żeby była to sierra czemu patrz post wyżej...

Jak na to ile kosztowało Subaru... Na pewno na ulicę byłoby ostatnie z tych trzech w kolejności... ZDECYDOWANIE NIE KUPIŁBYM TEGO NA ASFALT BO ZA TĄ KASĘ MOŻNA MIEĆ DUŻO LEPSZY SAMOCHÓD NA ULICĘ.



Dobrze ale podoba mi się, ma dobre osiągi, części są wytrzymałe i te samochody naprawdę wiele znoszą. Odpowiada moim oczekiwaniom więc nie rozumiem dlaczego miałbym nie podawać.

Chyba po to tu jestem by wybrać najlepszy model z tych które mi odpowiadają. Subaria to jedna z opcji która mi odpowiada ale cóż mówisz że za tą kasę można coś lepszego wyskrobać ok masz racje :)


Doradziliśmy Ci już... Nie słuchasz... E30 To drugi zaje**sty samochód który właśnie wrzuciłeś do kosza... Brawo...

I to są właśnie te mity i stereotypy... Domyślam się że Sierry nawet w życiu na oczy nie widziałeś. To jest właśnie tak gdy komuś kto chcę się lansić, a nie jeździć poleca się dobre samochody. Kup sobie fiata pande i zrób czip-tuning. Myślałem że temat będzie ciekawszy... A Ty odrzuciłeś właśnie wszystko co ciekawe.



Gdybyś czytał od samego początku wiedział byś że miałem już BMW e 30. Chce teraz coś nowego nowe wrażenia. Powiedź mi jaki jest w tym sens żebym kupował samochód który sprzedałem 2 miesiące temu bo ja w tym nie widzę logiki. Temat byłby ciekawszy gdybym miał już jakiś zarys samochodu bo bym przygotował plan działania. I co z tego że powiem ee wsadzę intercooler, turbosprężarkę a w rzeczywistości samochód będzie już coś takiego posiadał. To jest bezsens żeby opisywać co będę robił więc proszę Cię nie mów mi że chce tylko zrobić czip tuning i wieś tuning. Bo jeśli tak miało by to wyglądać to kupił bym golfa 3 i zczipował go i zostawił. Nie nie chce żeby to tak wyglądało chce coś fajnego i dobrze prezentującego się bez przesadnej wizualizacji jak zaznaczam cały czas!



Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Coś się ty tak tej sierry uczepił. Dobrze ale może jest super samochodem ale nie mów mi że nie ma na nią auta. Bo to się robi śmieszne. :evil: ja nie wiem czy ty tak bronisz koniu czy co bo zaraz mi powiesz że lepiej było by kupić sierre niż Bugatti Veyron. Pewnie dasz mi kontre że jaka jest przepaść finansowa między tymi samochodami ok jest ale tak mówisz o tym samochodzie jakby był milion razy lepszy !


Za to ja już WIEM że MY mamy do czynienia z gimbazą. Nikt Ci tu nie pomoże bo na to nie pozwalasz. Jesteś kolejnym dzieciakiem z ery i'phona który g**no wie o samochodach i jak zawsze jest najmądrzejszy. W Ścierce pewnie w życiu nawet nie siedziałeś, jesteś przesiąknięty mitami po uszy, a wrzucasz jakieś trupy:


Powiedź mi skąd ty to wnioskujesz że nie znam się na samochodach ?? Sam zrobiłem sobie e30 drift jeździłem nią od 18 a ty mi hipokryto mówisz że nie znam się !! Wyuczyłeś się jakiejś durnej regułki o fordzie sierra i myślisz że jesteś mechanikiem wszech czasów ?? Klękajcie narody przecież to jest mechanik doskonały ! Kupujcie sierre a jeśli Ci się nie podoba to zgiń w piekle !


Acura RSX Type S

Mitsubishi Colt IV

Subaru WRX STI

Mitsubishi Lancer Evolution VIII


to są trupy według Ciebie w porównaniu do Sierry to albo jesteś niezrównoważony albo tak bardzo chcesz bronić kolegę. To Samo w sobie jest nie logiczne

Samochody które podałem mają nowe innowacje konstrukcyjne i silnikowe które przewyższają Technologie sierry kilkakrotnie! Gdyby było inaczej nadal byśmy jeździli samochodami pokroju sierry. Skoro twierdzisz że Mitsubishi Lancer eco 8 nie ma szans z fordem sierrą to naprawdę to jest dopiero prawdziwa oznaka że nie wiesz o czym piszesz i nie masz o tym zielonego pojęcia. Więc proszę Cie nie oczerniaj mnie mówiąc że ja nie widziałem samochodu na oczy !



Nie mogę słuchać tego steku bzdur... Poczytaj kolego co tymi samochodami "wywalczono" w motorsport'cie NA CAŁYM ŚWIECIE i przestań słuchać kolegów z klasy którzy wiedzą tyle co Ty albo i mniej. Nie chcę mi się pomagać na siłę... Dobrze się składa że nie kupisz Sierry czy E30 bo żal mi tych samochodów na Ciebie. Nie będę Cię ciągnąć za uszy... Kup sobie jakiś hondowski złom, wrzuć sticker-bomb na jeden przedni błotnik i przypnij maskotkę do zderzaka...



Stek bzdur jest niestety w Twoim poście. Bo uznajesz tylko jeden samochód który dawniej był naprawdę dobry. Wymagasz od demnie żebym podporządkował się Twojej ideologi motoryzacyjnej. Niedoczekanie Twoje !! Oczerniasz mnie że potrafię tylko czipować samochód i robić wieś tuning nie znając mnie i mojego doświadczenia samochodowego! Jesteś człowiekiem na rozwoju podstawówki bo tam powinno się zaczynać uczyć czytania ze zrozumieniem. Od samego początku pisałem że nie chce tuningu wizualnego a ty bezczelnie mówisz że mój tuning mechaniczny to tylko czip i zderzak !!! Jesteś zapatrzony w swoje ideologie i nie potrafisz uznać i uszanować zdania kogoś komu nie odpowiada dany model ! Kim TY JESTEŚ żeby mówić mi że nie znam się na samochodach !! Sam musiałem podać typy samochodów bo nigdy bym się nie doczekał na sensowna odpowiedź. Taka jest mentalność polaków i to ty jesteś stareotypowy bo widzisz tylko samochody (VW, Sierre, audi) tylko to w większości potraficie tuningować niestety ja mam szersze spojrzenie na motoryzacje i nie myślę się ograniczać do samochodów które mi się nie podobają. Tak jak już pisałem zgłaszam Cię do administratora za obrazę mnie, moich poglądów, mojego doświadczenia i doświadczenia moich kolegów w byłej klasy...





jiGsaw napisał(a):Żeby jeszcze nie odrzucał grupy VW to by się chociaż coś z 1.8t pokombinowało albo nawet 2.3t, ale nie... :?



Nie nie chce VW jest wiele innych samochodów lepszych od VW i nie będę ograniczał się tylko do tych podstawowych samochodów spotykanych na co dzień


TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ! Jestem niezadowolony, nieusatysfakcjonowany. Nie polecam tego forum ponieważ nie można mieć tu własnego zdania jak i nie została udzielona mi żadna pomoc a w zamian pomocy zostałem obrażony !!
IceRychu
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: Mercedes C200
Silnik: 2.0 180KM kompresor

01 Paź 2014, 21:09

IceRychu napisał(a):Dwa cóż ty się nie znasz :] Mój kolega wygrał rajd KJS C2
No to niech sobie wygrywa i 5 rajdów, Maluchem też tam wygrywają więc nie wiem co to ma do rzeczy.
IceRychu napisał(a):wy mi podajecie ciągle tylko BMW, IS300, lub jakąś auta naprawdę nie warte uwagi.
C3 jest warte uwagi :lol:
IceRychu napisał(a): Bardzo przepraszam ale to on się tu nie zna bo skoro jest moderatorem powinien wejść i zorientować się co to za samochód i jakie ma on osiągi.
Co to za samochód? Miejski i tam jest jego miejsce ale niektórzy robią jakieś dziwactwa z takich samochodów.. Proszę Cię chwalisz sie tym co chwile.. Choćby miał i 2 sekundy do setki to bym nie chciał bo to puszka która się trzęsie na każdym lepszym zakręcie..
Nie znasz to się Ty- praw fizyki nie oszukasz. :ok:
IceRychu napisał(a):ja nie wiem czy ty tak bronisz koniu czy co
Jakby to nazwać? To się nazywa wiedza oraz tłumienie bzdur czyt. tego co Ty napisałeś. Forumowa solidarność nie ma tu miejsca bo to nie dział off topic. Po prostu trzeba przyjąć na klatę to że nazywanie is, siery, e30 itd marnymi propozycjami a wrzucanie c3,c2 czy civica to śmiech na sali :ok:
IceRychu napisał(a):hipokryto
Za takie odzywki ostrzegam słownie.
IceRychu napisał(a):Jesteś człowiekiem na rozwoju podstawówki
Tu już leci warn.. :ok:
IceRychu napisał(a):Tak jak już pisałem zgłaszam Cię do administratora za obrazę mnie, moich poglądów, mojego doświadczenia i doświadczenia moich kolegów w byłej klasy
Chłopcze kto tu kogo obraża i kto stwierdził że ja Cię nie znam?
IceRychu napisał(a):TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ! Jestem niezadowolony, nieusatysfakcjonowany. Nie polecam tego forum ponieważ nie można mieć tu własnego zdania jak i nie została udzielona mi żadna pomoc a w zamian pomocy zostałem obrażony !!
A szerokiej drogi, jak znajdziesz lepsze to mi powiedz. Pa pa :piwo:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

01 Paź 2014, 21:49

O ile C2 jestem jeszcze w stanie zrozumieć, bo jakieś tam VTS czy VTR tłukli to C3 już nie (rozumiem jednak, że to była pomyłka więc ok ). Od razu możesz spokojnie odpuścić Evo i STI bo za 20 czy nawet 25k to będą ponure cienie tych aut. Subaru GT może jakieś wyrwiesz ale też bez cudów. Ideę tematu też średnio ogarniam. Jeśli to ma być szybkie auto do normalnej jazdy to koniecznie muszą być auta "zero jedynkowe", do których prowadzenia potrzebna jest solidna krzepa (Subaru i s-ka)?JDM jest w sumie całkiem niezłym pomysłem, np takiego Colta z turbo można ładnie wystroić (tutaj rozwinął by się szybki )
Ostatnio edytowany przez mike, 02 Paź 2014, 07:25, edytowano w sumie 1 raz
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

01 Paź 2014, 21:50

aha i dalej twierdzisz że fakt iż nie mogę mieć własnego zdania jest ok :angry: ?? To samo potwierdza że to forum nie jest profesjonalne.


PS. Koniu

Sierra nie pasi a C2 i Civic już okej? No i kto tu z kogo żartuje. :lol:


Ty mówisz że C2 się nie nadaje i mówisz że to przeczy prawą fizyki a to jest samochód który nie jest warty ani grosza, nie podoba Ci się i w ogóle. Mi się nie podoba sierra i to jest różnica gustów a nie pozwolę żeby ktoś mi mówił co ja mam robić i co ja mam myśleć ! Dla mnie sierra to wizualne paskudne auto wycięte w kawale blachy i chociaż nie wiem jak je zachwalasz dla mnie to paskudne nadal auto. powiedziałem że mi się nie podoba zostałem wyśmiany przez moderatora :) a później uznajesz nadal że ty u siebie i u Vermina nie dostrzegasz winy no to naprawdę ok :-)

Było tyle czasu i podaliście mi raptem aut które mieszczą się na palcach u jednej ręki ! Wyszukałem sam samochody dobre mechanicznie, z dobrymi parametrami, zachwalane przez użytkowników, podobające mi się. To nie wy kazujecie mi na siłę wielbić jakiegoś starego trupa sierre który mi się nie podoba, jest technologicznie zacofany. Mówiłem Wam że nie chce sierry nie podoba mi się to nabijacie się że się nie znam że kim ja jestem że krytykuje taki samochód . Cóż dla mnie może iść na żyletki bo jest miliony samochodów lepszych niż sierra. I tylko mi dajesz ostrzeżenie i wara :) Tak to bardzo profesjonalne forum :D





Cóż w końcu ktoś normalny. Tam to była pomyłka z C3 chodziło mi o C2. Możliwe ale mam kumpla w Holandi który ma tam komis więc mógłby mi coś dobrego łapnąć. Wiesz co do codziennej jazdy mam mercedesa c 200 więc poszukuje samochodu typowo do jazdy wieczór czy w weekend. Na ekonomi mi nie zależy przy samochodzie :) cóż Colt jest bardzo niepozornym ale naprawdę dobrym samochodem. Na ogół bardzo szybkie samochody są małe i zwinne takie jak C2 i Colt IV czy nawet i cienias :)
IceRychu
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: Mercedes C200
Silnik: 2.0 180KM kompresor

01 Paź 2014, 22:30

Nie ma co się spinać... obie strony chyba trochę się zapędziły.

Napisałeś najpierw wymagania z kosmosu i się dziwisz, że ciężko coś było znaleźć? Odrzuciłeś wszystkie popularne, sprawdzone marki i szukasz czegoś nietypowego i jeszcze w SEDANIE. To zaproponowałem mitsu/subaru, bo to chyba jedyne co jest na rynku i Ci pasuje. No teraz już odpuściłeś tego sedana, więc można myśleć dalej...

Ale nadal jak ma być turbo i nic niemieckiego to jest ciężko, bo nie polecę Ci z czystym sumieniem przecież Supry 1, czy 3000GT, bo te auta Cię zjedzą na śniadanie kosztami utrzymania. Mimo, że są wspaniałe.

No chyba, że kasa na utrzymanie się nie liczy... :wink:

Może tak: Citroena i Hondę odpuść na starcie, bo naprawdę szału nie ma. Honda z tymi swoimi silnikami, które mają więcej koni jak momentu jedzie tylko jak waży mniej jak tonę. A Citroen to marka, której w ogóle bym nie obsrał myśląc o takim projekcie, czy aucie jakkolwiek sportowym.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

01 Paź 2014, 23:10

IceRychu napisał(a):IceRychu


Sorry nie chcę mi się nawet tego wszystkiego czytać :lol:. Jakbym przeczytał i zaczął odpowiadać na każde zdanie po kolei to bym do rana nie skończył :mrgreen:, a ja aż tyle czasu nie mam.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

02 Paź 2014, 09:50

IceRychu napisał(a):Wiesz co do codziennej jazdy mam mercedesa c 200 więc poszukuje samochodu typowo do jazdy wieczór czy w weekend.


Jasne, samochód do jazdy 200km/h po mieście? Radzę pojechać na jakiś zamknięty odcinek drogi, rozpędzić się do takiej prędkości i walnąć w drzewo/mur i jednego idioty mniej...
Jakby mało było zabójców na drogach.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002