Samochód do 20 tyś

Re: Samochód do 20 tyś

02 Paź 2014, 11:51

Ossy napisał(a):Jasne, samochód do jazdy 200km/h po mieście? Radzę pojechać na jakiś zamknięty odcinek drogi, rozpędzić się do takiej prędkości i walnąć w drzewo/mur i jednego idioty mniej...
Jakby mało było zabójców na drogach.

Ehh naprawdę o mnie się nie bój ani o innych. Trochę już jeżdżę na Polskich drogach i wiem gdzie mogę sobie pozwolić przycisnąć a gdzie jechać przepisowo :sly:

jiGsaw napisał(a):Napisałeś najpierw wymagania z kosmosu i się dziwisz, że ciężko coś było znaleźć? Odrzuciłeś wszystkie popularne, sprawdzone marki i szukasz czegoś nietypowego i jeszcze w SEDANIE. To zaproponowałem mitsu/subaru, bo to chyba jedyne co jest na rynku i Ci pasuje. No teraz już odpuściłeś tego sedana, więc można myśleć dalej...

Widzisz nie zawsze marzenia idą w parze z rzeczywistością więc poszedłem na kompromis. Obniżyłem rok itp..
IceRychu
Nowicjusz

Auto: Mercedes C200
Silnik: 2.0 180KM kompresor

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor Show
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      1/4 mili Bemowo
      Jaguar XJ, 2010