Samochód do 20 tyś.

Samochód do 20 tyś.

24 Kwi 2016, 15:27

Witam wszystkich forumowiczów :)
Zaczynam się rozglądać za nowym samochodem.Nie interesują mnie samochody typu VW,Audi,Opel..chciałbym czegoś mniej popularnego na drogach,ale równie solidnie wykonanego i ponadczasowego :D Mój budżet opiera się mniej więcej na 20 tyś zł.Co do moich wymagań to preferuje jedynie benzyna+gaz(roczny przebieg to ok 20 tys 60% trasa,40 % miasto)-nie zależy Mi na tym aby był demonem prędkości,po prostu ma być wygodny :yes: najlepiej sedan ewentualnie kombi.Bardzo podobają Mi się samochody- Lexus IS 200,Saab 9-3 II,Honda Accord VII lecz w tym przypadku musiałbym bardzo naciągnąć budżet :D Może macie pomysł na inne mało lub średnio popularne modele,które są godne uwagi? mam nadzieję że pomożecie :ok:
Pozdrawiam.
TurboG
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 06 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: VW Passat
Silnik: 1.6 8V
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu D - turbodoładowane silniki benzynowe do 2l - napęd na przednie koła - manualna skrzynia biegów Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B6 1,8T - 163KM - Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili - Katowice
      Internetowy spacer po muzeum Skody, widok z za kierownicy
      74
      DKW Elektro-Wagen