Samochód do 20 tysięcy - miasto/trasa.

Samochód do 20 tysięcy - miasto/trasa.

21 Maj 2016, 18:28

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze odpowiedniego auta. Mój budżet wynosi 20 000. Samochód będzie potrzebny zarówno do jazdy w mieście jak i 2-3 razy w tygodniu na trasie. Poniżej przedstawiam kilka swoich typów, które udało znaleźć mi się na własną rękę, jednak jestem kompletnym laikiem, więc zwracam się z prośbą do Was! Oczywiście jestem otwarty na nowe propozycje i z góry dziękuję za zainteresowanie się tematem.

1) [link wygasł]

2) [link wygasł]

3) [link wygasł]

4) [link wygasł]

5) [link wygasł]

6) [link wygasł]

7) [link wygasł]

8) [link wygasł]

9) [link wygasł]

Proszę o odniesienie się do wyżej wymienionych samochodów oraz przedstawiania swoich własnych propozycji.
pucooo8
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2013
Auto: Nie mam

Re: Samochód do 20 tysięcy - miasto/trasa.

23 Maj 2016, 09:17

Czy jest ktos w stanie mi pomoc? Podbijam temat, poniewaz zginal w tlumie poprzez brak zainteresowania.
pucooo8
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2013
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie? Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie?
    Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy i małym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodący producenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeli wyposażonych ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili