Samochód do 20 tysięcy - miasto/trasa.

Samochód do 20 tysięcy - miasto/trasa.

21 Maj 2016, 18:28

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze odpowiedniego auta. Mój budżet wynosi 20 000. Samochód będzie potrzebny zarówno do jazdy w mieście jak i 2-3 razy w tygodniu na trasie. Poniżej przedstawiam kilka swoich typów, które udało znaleźć mi się na własną rękę, jednak jestem kompletnym laikiem, więc zwracam się z prośbą do Was! Oczywiście jestem otwarty na nowe propozycje i z góry dziękuję za zainteresowanie się tematem.

1) [link wygasł]

2) [link wygasł]

3) [link wygasł]

4) [link wygasł]

5) [link wygasł]

6) [link wygasł]

7) [link wygasł]

8) [link wygasł]

9) [link wygasł]

Proszę o odniesienie się do wyżej wymienionych samochodów oraz przedstawiania swoich własnych propozycji.
pucooo8
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2013
Auto: Nie mam

Re: Samochód do 20 tysięcy - miasto/trasa.

23 Maj 2016, 09:17

Czy jest ktos w stanie mi pomoc? Podbijam temat, poniewaz zginal w tlumie poprzez brak zainteresowania.
pucooo8
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2013
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audiotuning
      Mercedes-Benz SLS AMG, otwarte drzwi
      Lexus GS 450h - zawieszenie tylne
      Kandydatki na MISS, 12