Samochód do 24k zł Rodzinny

Samochód do 24k zł Rodzinny

08 Wrz 2015, 17:19

Witam wszystkich użytkowników i administrację :)

Szukam samochodu od jakiegoś czasu i nie wiem co wybrać, aktualnie co mam na oku to Renault Espace/ Grand Espace, Citroen C4 GP, C8 (i inne jego pochodne czyli Lancia phedra i Peugeot 807) Musi byc to samochód na rope przynajmniej 130 konny motor pojemność od 1800ccm max 2200ccm, benzyniak w ogóle nie wchodzi w grę! Nie proszę o podsyłanie linków do konkretnych ofert ale prosił bym o poradę czy dobry wybór to jest, oczywiście za i przeciw chętnie poczytam i oczywiście inne samochody też mile widziane.

I teraz co najważniejsze:

Budżet ok 14tyś do 20 tyś zł
Użytkowanie 80% miasto
Własne potrzeby: 5/7 osób duży bagażnik i co najważniejsze 3 pełne fotele w 2gim rzędzie siedzeń musi się zmieścić 2 foteliki Recaro 0-36kg i dorosłą osobe.

ps. samochody które mnie nie interesują to Seat ALhambra , VW Sharan, Fiat Ulysey (czy jak sie on tam nazywa), Ford Galaxy mk2 najprościej mówiąc są BRZYDKIE :mrgreen:

ps2. Żonie też musi się podobać................. :x

Ps3. Aktualnie jestem najbardziej skłonny kupic Grand Espace ze względu na funkcjonalność Duży, Wysoki, dopinane fotele, panoramiczny dach to jest dodatkowy atut
Rufu5
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 10 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi A4 Avant B6
Silnik: 1.9 TDI 135KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Samochód do 24k zł Rodzinny

08 Wrz 2015, 17:22

Rufu5 napisał(a):benzyniak w ogóle nie wchodzi w grę!

Rufu5 napisał(a):Użytkowanie 80% miasto

taaaaa :ok:
nikt do tego ręki raczej nie przyłoży ;)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 57
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Golf Alltrack (2015) Volkswagen Golf Alltrack (2015)
    Volkswagen przedstawił nam nowy model Golfa w opcji terenowej, z dopiskiem Alltrack. Po wypuszczeniu na rynek Passata Alltrack, inżynierowie Volkswagena postanowili dalej iść w tym kierunku. Nowy Golf, wyglądający jak wyżej ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili