Samochód do 30 tys pod lpg

samochód do 30 tys pod lpg

11 Sty 2016, 10:52

dzień dobry wszystkim dziś będę bardzo precyzyjny:)
szukam samochodu do 30 tys z silnikiem dobrze znoszącym lpg chcę kupić bez lpg
moje propozycje to: renault megane 1.6, golf v 1.6, fiat bravo 1.4
codziennie pokonuje 100km trasa 70 % miasto 30% wiem że te silniki są mułowate to dla mnie nie ważne
najważniejsze : bezawaryjność (muszę codziennie dojechać do pracy), koszty (spora odległość do pracy), bezpieczeństwo
Jestem ze śląskiego proszę o propozycje samochodów a może inny ciekawszy model biorąc pod uwagę moje kryteria myslałem również o C4 z silnikiem 1.6
jareczek1234
Nowicjusz

Auto: opel astra 3

Re: samochód do 30 tys pod lpg

11 Sty 2016, 17:09

Megane i Bravo to dobre opcje. Wg mnie szkoda takiego budżetu na Golfa V tym bardziej, że można się zacząć rozglądać za Civiciem VIII 1,8
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 54
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili