Samochód do 35 tyś

Samochód do 35 tyś

18 Lip 2016, 12:58

Witam,mam budżet 40 tyś,ale na samochód chciałbym przeznaczyć 35 aby na starcie powymieniać filtry oleje itp. Samochodem poruszam się głównie po mieście,czasami jakieś wypady dalsze i dwa razy w tygodniu do pracy dojeżdżam autostradą odcinek 100km. Rozglądałem się za dieslem ale jak na diesla to robię za mało km rocznie. Interesowałem się Lexusem IS250 ale z tego co czytałem to ludzie pisali,że w mieście z 15 jak depniesz to i 20 spali. Więc trochę za dużo,a lpg nie można w nim montować :( .
Przeglądając ogłoszenia kilka modeli powybierałem:
Audi A4B7 1.8T
Laguna III ( 2.0 T akceptuje lpg?,czy jakiś inny silnik?) -gdzieś czytałem też,że diesel dobry tylko to większe koszty utrzymania pewnie
Citroen C5 ( jaki silnik?)
To tak co mi na szybko przyszło do głowy.A Wy co polecacie w tej kwocie? Może jakiś inny model?
Zielony135
Obserwowany

Auto: brak

Re: Samochód do 35 tyś

18 Lip 2016, 13:52

Zielony135 napisał(a):Interesowałem się Lexusem IS250 ale z tego co czytałem to ludzie pisali,że w mieście z 15 jak depniesz to i 20 spali. Więc trochę za dużo,a lpg nie można w nim montować :( .

Za to na trasie spokojnie zejdziesz do ok. 9l. Niestety tak jest, że jak butujesz w mieście autem c ma 200KM to spali. 1,8T i 2,0T też spalą tyle.
LPG można montować ale to kwestia 6-7tys. zł, a w 1,8T i 2,0T 3500-4000zł.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 54
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Samochód do 35 tyś

18 Lip 2016, 14:58

Jest ok 100 km ode mnie taka Laguna [link wygasł]

Myślę,że z 500 euro by zszedł jeszcze. TO ok 38 tyś na nasze. Dużo,czy dobra cena jak na taki samochód?
Zielony135
Obserwowany

Auto: brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Tiguan GTE Active Concept Volkswagen Tiguan GTE Active Concept
    Stany Zjednoczone są największym rynkiem SUV-ów na świecie. Auta te, odznaczające się wszechstronnym zastosowaniem, bardzo dobrze pasują do amerykańskiego stylu życia. Podczas North American International Auto Show ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili