Samochód do 4 tysięcy dla młodej osoby (kobiety)

Re: Samochód do 4 tysięcy dla młodej osoby (kobiety)

15 Wrz 2016, 21:15

Obejrzałam tą mazdę, jak na ten rocznik samochód zadbany, nie ma żadnych stuków w zawieszeniu, silnik suchy. Nie ściąga na boki ogólnie na +. Auto kupione
malina1200
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 15 05 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mazda 323 c
Silnik: 1.5
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

16 Wrz 2016, 09:41

Gratki zakupu :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)

16 Wrz 2016, 20:18

Dzięki Barol :) przy ładnej pogodzie wstawię zdjęcia :) a co do odpowiedzi petento, wątek jest nieaktualny ale pozwolę sobie odpowiedzieć na twój wpis, owszem szukałam parę miesięcy auta, bo chciałam za tą kwotę kupić coś co pojeździ jeszcze a nie że się rozleci, fakt cena nie była oszałamiająca na auto, oglądałam wiele aut, gdyby policzyć kasę wydaną na jeżdżenie i oglądanie samochodów uzbierało by się trochę, nie szukałam auta na już, czasami lepiej poczekać dłużej i kupić coś dobrego, jedno auto miało wadę prawną że auta bym nie przerejestrowała na siebie, drugie miało prostowane podłużnice i spawane kielichy. PS. może jest wśród was ktoś obeznany w mazdach? Jaki olej silnikowy jest dobry do mazdy 323c 1.5 słyszałam że 10w30 ale wolę was zapytać :)
malina1200
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 15 05 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Mazda 323 c
Silnik: 1.5
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

17 Wrz 2016, 11:48

Napisz do użytkownika szybki on ogarnia dobrze temat japonców.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi e-sound - Audi R8 e-tron, 2
      Wzmacniacz Alpine w bagażniku VW Bora
      Silnik 2.5 TFSI Audi - International Engine of the Year 2012
      Autosacrum 2006