Samochód do 5 tyś.

Samochód do 5 tyś.

17 Cze 2016, 00:37

Witam. Szukam 'niedużego' samochodu do 5 tyś zł. Koniecznie bez gazu. Zależy mi na tym, żeby był rzecz jasna jak najmniej awaryjny i posłużył co najmniej 2 lata. Jeżdżę głównie po mieście więc nie będzie mi straszny nawet silnik 1.0.

Co polecacie? Myślałem nad Corsą C (ale nie wiem czy w tej cenie dostane dobry egzemplarz) Puntem 2 (mój faworyt) Polo 6n2, Ford Focus.
kuzko
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 02 2015
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna

Re: Samochód do 5 tyś.

17 Cze 2016, 10:19

Z Corsą i Focusem w tej kasie może byc ciężko.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR
    Toyota zademonstrowała produkcyjną wersję hybrydowego crossovera C-HR na targach w Genewie w marcu tego roku. Świat poznał wygląd auta z zewnątrz i pierwsze szczegóły specyfikacji, jednak producent nie pokazał jeszcze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Camaro 4x4 TwinTurbo by VTG Team, 7
      SsangYong Tivoli, tył
      Lexus LS 500 XF50, widok z góry
      Mini Moris Sport