Samochod do 5k

24 Lut 2017, 00:23

Szukam czegos na 1 samochod na ok. 3 lata. Budzet jak w temacie, najlepiej hatchback, poniewaz jestem przyzwyczajony, ale inne nadwozie tez ujdzie. Najlepiej ogniwo posrednie pomiedzy ekonomiczny/dynamiczny. Wiadomo w tej cenie cudow nie chce.
wirrles
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 03 03 1998
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Fiesta mk7 2k11
Silnik: 1.4 68km
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Rok produkcji: 2011

24 Lut 2017, 08:38

Skąd jesteś to poszukamy czegoś konkretnego.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Lut 2017, 14:44

Nie chcialbym robic nowego tematu z jednym pytaniem, zainteresowalo mnie to auto, warto je kupic? sprzedawca napisal ze jest mozliwosc przywiezenia go pod moj dom, cena nie duza w dodatku zawsze chcialem miec 80-tke to bylby moj pierwszy samochod jestem swiadomy oplat bo pytalem w ubezpieczalni jedyna wada to to, że oc sie w nim konczy wiec na dzien dobry 1300zl ode mnie w ubezpieczalni chcieli bez znizek i wiek wiec mysle ze nie duzo na rok, nad grilem i swiatlami przednimi wydaje mi sie ze wychodzi ruda wiec pewnie auto mialo jakas kolizje/wypadek tym bardziej ze b4 mialy ocynk, kupowac go czy nie? [link do oferty na Allegro wygasł]
Krusadex
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Złocieniec
Auto: Nie mam

24 Lut 2017, 14:56

Było chyba coś z prawym tyłem (drzwi dziwnie dolegają) i wymalowany, ale czego oczekiwać od takiego starego auta.
Jeśli masz daleko i auto ma do Ciebie przyjechać po zakupie bez oględzin to jak dla mnie nie warto.

P.S nie podłączcaj się do tematów, bo robi się bałagan, to tak na przyszłość
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

25 Lut 2017, 10:29

Ruda na przedniej masce faktycznie wychodzi i od strony kierowcy ucieka trochę do góry koło lampy,prawy tył też prawdopodobnie był ruszany jak przedmówca wspomniał i lewa strona też mi się nie podoba.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

25 Lut 2017, 12:51

Te Audi tragiczny stan. Klepane chyba z każdej strony, ruda wychodzi prawie na każdym elemencie... Jakby zjechał do 2 tyś to może.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Luxury Sedans, Midsized - Audi A6
    Czasopismo "Consumer Reports" ogłosiło Audi A6 najlepszym samochodem w kategorii luksusowych sedanów średniej wielkości - "Luxury Sedans, Midsized". Redakcja magazynu oceniała właściwości jezdne, jakość wnętrza, zużycie ...

25 Lut 2017, 16:48

audi jednak podaruje, facet mi tera powiedzial ze przyjedzie jak mu pierw kase wysle, mam jeszcze honde accord V sasiad sprzedaje ale za 2.5k wydaje mi sie ze za tania i kit mi wciska ze okazja, podalbym linka ale jeden mod mnie ostrzegl bym nie robil syfu dlatego chyba zaloze nowy temat, szukam ogolnie auta 5 drzwiowego ktore ma mi posluzyc jprzynajmniej 2-3 lata
Krusadex
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Złocieniec
Auto: Nie mam

26 Lut 2017, 13:49

Wrzuć tutaj linka ocenimy :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Lut 2017, 15:28

[link do oferty na Olx wygasł]
Krusadex
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Złocieniec
Auto: Nie mam

26 Lut 2017, 16:42

Ciekawy wydech, dopytaj czym są te konieczne "poprawki".
Na start musisz kupić opony, ew. opony + felgi.
Duże, dobrze wyposażone auto za 2,5k, 1300 wyświetleń i nadal wisi (a fury w takiej kasie są bardzo chodliwe jeśli się do czegoś nadają), zresztą wydaje mi się, że ktoś to już wrzucał na forum.
Ogólnie to obstawiam niezły szrot, ale nic nie tracisz oglądając
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

26 Lut 2017, 19:04

No własnie ponad 1300wyświetleń i nic? Ale masz pod nosem to obejrzeć nie zaszkodzi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Lut 2017, 19:06

kół nie byłoby szkoda, bo to chińskie alufelgi najprawdopodobniej, czyli do wywalenia ze względów bezpieczeństwa
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

28 Lut 2017, 23:28

Bylem dzis u tego goscia, ogladalem te auto sam mnie zabral nawet na stacje diagnostyczna, spod auta dosyc mocno skorodowany, jednak tragedii nie ma nie wiem czy mam sie tym przejmowac czy wystarczy na te 2-3 lata dodatkowo do zrobienia jest tak:
łożysko w przednim kole
prowadnice szyb bo bardzo ciezko sie je otwiera i zamyka
i silowniki centralnego zamka
opcjonalnie malowanie bo ma w macie maske i klape tylna
Co najgorsze, widzialem te auto 4 miesiace temu na aukcji bylo za 5k i sprzedawala je inna osoba, tera stoi za 2.5k po tak krótkim czasie troche sie boje ze pada cos powaznego w nim ze stanial o polowe ceny, jak myslicie duzo mnie wyniesie za zrobienie tych szyb, łożyska i tego zamka? Ja sie w ogole na tym nie znam te łozysko może bym jakos wymienil poogladal kilka filmików czy cos ale szyb czy zamka za chiny nie wymienie, w ogóle te hondy to jakies rzadkie bardzo, czesci praktycznie w ogole do nich nie ma i na YT nawet filmikow znikoma ilość szczególnie do tego co ogladalem i sie zastanawiam czy go kupic czy odpuscic?
Krusadex
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: Złocieniec
Auto: Nie mam

01 Mar 2017, 10:01

Odpuść. Za dużo niewiadomych i ryzyka, za 2.5k nie kupiłbym Accorda, po prostu za tanio i ewidentnie coś jest nie tak. Do tego te koła, szybki ciemne wskazują na to, że upalał młody gniewny, od razu takie auta skreślam z listy (tak jasne, na zimnym nie kręcił, gumy nie palił, yhy).
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

01 Mar 2017, 16:15

Dokładnie,odpuść sobie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012