Samochód do 8 tyś - głównie miasto

Re: Samochód do 8 tyś - głównie miasto

06 Gru 2016, 10:56

Oj, uzbrój się w cierpliwość, ja tak długo szukałem i oglądałem ulepy, aż w końcu kupiłem od użytkownika forum (też z pewnymi problemami, ale ze względu na wiek, a nie zajechanie). Wydaje mi się też, że jeśli wiesz z góry co jest do zrobienia, to nie jest to problem. Co innego, kiedy kupisz pozornie sprawny samochód, w którym coś zacznie się sypać i nie będzie wiadomo co.
lintu
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice
Prawo jazdy od: 26 07 2016
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Honda Civic VI
Silnik: 1.4 90KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

06 Gru 2016, 11:08

Dokładnie. Ja chodzę z mechanikiem i od niego się dowiaduje co jest do zrobienia a nie od sprzedającego...
dejmien666
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 12 2011
Auto: Nie mam

06 Gru 2016, 11:28

[link wygasł]
http://otomoto.pl/oferta/mazda-323f-1-5 ... xtor=SEC-8
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Outlander PHEV w FIA Asia Cross Country Rally
      Monster Mutt Dalmatian - Monster Truck, 15
      Siedziba Kia Motors Polska
      Nowy samochód koncepcyjny - wnętrze - Lexus