Samochód do ok. 10.000 zł sport/coupe

18 Sty 2010, 22:32

Witam poszukuję samochodu do kwoty 10.000zł. Chciałbym, aby samochód był w stylu sport/coupe np. Mazda mx3, Toyota Celica. Zależy mi, aby spalanie nie było zbyt wysokie (10l/100km benzyny max) Silnik max. 1.8

Myślałem o samochodach takich jak:
Toyota Celica
Hyundai Coupe
Mazda mx3

Może macie jakieś inne propozycje? Wypowiedzcie się też coś na temat wyżej wymienionych. ;)
Adrian220
Nowicjusz
 
Posty: 9
Auto: ford

18 Sty 2010, 23:21

Adrian220 napisał(a):Witam poszukuję samochodu do kwoty 10.000zł. Chciałbym, aby samochód był w stylu sport/coupe np. Mazda mx3, Toyota Celica. Zależy mi, aby spalanie nie było zbyt wysokie (10l/100km benzyny max) Silnik max. 1.8

Myślałem o samochodach takich jak:
Toyota Celica
Hyundai Coupe
Mazda mx3

Może macie jakieś inne propozycje? Wypowiedzcie się też coś na temat wyżej wymienionych. ;)


wybierz mazde 323f z silnikiem 2,0 v6 spalanie zamknie ci sie w 9l jesli niebedziesz krecil do konca obrotomierza, mx3 maja slabe silniki i czesto sa katowane przez mlodych kierowcow do granic wytrzymalosci wiec ciezko bedzie wogole znalezc egzemplarz w dobrym stanie chociarzby silnikowo

toyota celica jest nie do zdarcia ale osobiscie uwazam ze jest brzydka stylistycznie a sterowanie i przyczepnosc jest niezbyt zadowalajaca gdyz srodek ciezkosci jest wzglednie wysoko polozony jak na sport coupe, co do spalania to zapewne jest podobne jak kazdego silnika DOHC 16v z tamtych czasow

hyundai coupe, moze byc ogolnie , ale ja bym sie nie pakowal w te starsze modele skoro stac cie na mazde, wolalbym dozbierac i kupic tiburona czyli coupe III generacji
halsky11
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...